Гайдамаків номіновано на премію Fryderyk Awards!

06.04.2010 · Новини

Спільний альбом ГАЙДАМАКІВ і польського легендарного гурту Voo Voo номіновано на премію Fryderyk Awards. Його визнано одним із кращих серед альбомів у жанрі world music, виданих у Польщі минулого року. Статус цієї нагороди у польській громадськості рівний премії Grammy в США і Brit Awards у Великобританії.

Fryderyk Awards отримала назву на честь польського композитора та піаніста-віртуоза Фридеріка Шопена. Вона призначається щорічно з 1995 року у більш ніж 30 номінаціях, не враховуючи спеціальні нагороди. Переможці обираються таємним анонімним голосуванням Фонографічної Академії, до складу якої входить понад 800 артистів, музичних журналістів та фахівців з польської відео- і звукозаписуючої індустрії. Статуетка премії Фридеріка нагадує «Оскар», але в навушниках та з витягнутими назад руками-крилами.

Поки триває визначення лауреатів Fryderyk Awards, альбом «Voo Voo ї Haydamaky» бере участь у Інтернет-змаганні «Wirtualne Gęśle 2010» за аналогічне звання кращого альбому world-music серед польських гуртів («gęśle» – середньовічний інструмент, подібний до кобзи). На відміну від премії віддати голос за альбом ГАЙДАМАКІВ на сайті може кожний меломан:
http://www.gesle.folk.pl/?&akcja=pokaz&rok=2010

Нагадаємо, що диск-книжка трьома мовами «Voo Voo ї Haydamaky», який побачив світ 4 червня 2009 року, був проданий за два тижні, отримавши звання «золотого». Пісня з нього «Wyszla Mloda» стала кращою піснею літа польського національного радіо. Безліч концертів у Польщі і тригодинний виступ на масштабному open-air джазу в Україні «Джаз-Коктебель» презентували альбом у живому виконанні. Восени вийде DVD із записом одного з таких концертів – диск видасть потужний польский медіа-концерн «Agora», видавець альбому «Voo Voo ї Haydamaky».

Повний список номінацій Fryderyk Awards дивіться тут:
http://zpav.pl/nagroda_fryderyk.asp?page=nominowani_i_laureaci,2010&lang=pl

Цікавий сюжет про ГАЙДАМАКІВ і Voo Voo за кулісами перед виступом на «Найменшому концерті світу» в Алвернії, Польща:
http://www.youtube.com/watch?v=IRR3hFfgGLA

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Інтелектуальна Етно-система «Гайдамаки»: Орієнтація на місцевості Євросоюзу
ІНТЕРВ'Ю
Інтелектуальна Етно-система «Гайдамаки»: Орієнтація на місцевості Євросоюзу
26.02.2009

На початок 2009-го року Гайдамаки відвідали Сербії, а точніше – містечка Кустендорф, яке виникло на місці колишньої лижної бази, засновник якого – всесвітньо відомий режисер і музикант Емір Кустуріца. Паралельно хлопці завершили у Варшаві запис і зведення своєї частини матеріалу для спільного альбому з легендою польської рок-сцени – групою WOO WOO. Ми вирішили поспілкуватися з бас-гітаристом Володимиром Шерстю ком напередодні відїзду групи у черговий плановий гастрольний тур.

Атака «Гайдамаков»
ІНТЕРВ'Ю
Атака «Гайдамаков»
15.02.2008

В последние годы «Гайдамаки» стали постоянными гостями в Западной Европе, где уже завоевали немало поклонников. Очередное турне связано с выпуском нового альбома «Гайдамаков» под названием «Кобзарь», который будет продаваться как в Германии, так и по всей Европе. Перед гастролями наш корреспондент поговорил с вокалистом и главным «гайдамакой» Александром Яромолой.

Олександр Ярмола: «Кобзар був українським блюзменом!»
ІНТЕРВ'Ю
Олександр Ярмола: «Кобзар був українським блюзменом!»
04.02.2008

Незабаром вийде новий альбом українського гурту або, як вони себе називають, «інтелектуальної етносистеми» «Гайдамаки». Реліз диску «Кобзар» буде супруводжуватися гастролями по Європі.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
УкрОп
УкрОп
2015
альбом
слухати
Кобзар
Кобзар
2008
альбом
рецензія
Ukraine Calling
Ukraine Calling
2006
альбом
слухати
Гайдамаки
Гайдамаки
2000
альбом
слухати
Не ходи за мною...КЛІП
Не ходи за мною... · 2017
105 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів