4-5 березня 2009р. відбувалися зйомки першого кліпу вітчизняного гурту «Оркеstр Янки Козир» на пісню «Трави нема…».
В зйомках приймали участь: Кирило Стеценко, Марина Литвинова, Юрко Юрченко (Юркеш), Мирослав Дж. Кувалдін, Олег Скрипка а також київські школярі та студенти.
Тематикою кліпу стала чорнобильська трагедія - трагедія людини, трагедія України, трагедія світу.
Кожна людина несе відповідальність за зелену травинку, чисте небо і ясне сонце. За природу. Для зйомок було використано бомбосховище однієї з київських шкіл. За допомогою художників-графітті, під орудою Максима Зайцева та Ярослава Єфремова,було розмальовано більше 100 квадратних метрів площини стін. За знімальний час використано 1000 свічок. Показано 60 слайдів з Чорнобильських архівів.
Презентація кліпу планується в 20-х числах квітня 2009р. в одному з Київських Палаців Культури за участі всіх артистів, які приймали участь у зйомках.
Пресс-служба групи
Радіоефір є одним з найважливіших елементів маркетингу в світі музики. Але не всі виконавці, навіть якщо вони талановиті й збирають повні зали, дружать з радіостанціями, що інколи серйозно гальмує творчу кар'єру.
От і настав той довгоочікуваний момент, якого з нетерпінням чекали всі шанувальники ОЯК - це реліз дебютного альбому «Шляхи», альбому, що був записаний ще на початку 2005 року, але через не залежні від нас причини побачив світ лише зараз.
З 25 квітня по 4 травня на березі живописного озера Lanyrasz в Польщі відбувся Єврофестиваль MUSICWORKSHOP-2004, присвячений розширенню Європейського союзу.
Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан