Теплий та запальний осінній дарунок від Олега Скрипки

31.10.2009 · Новини

Сольний доробок від Олега Скрипки – максі-сингл «Серце у мене вразливе...», який було презентовано 22 жовтня в рамках «Шляхетних вечорниць», відтепер можна безкоштовно завантажити на сторінці Музичного Видавництва «Країна Мрій» - http://www.krainamriy.com/publish.php?id=75.

Новий максі-сингл у стилі «ретро» містить шість чарівних, світлих та емоційних творів львів’янина Богдана Весоловського, під які танцювала на вечорницях прогресивна українська молодь 30-40 років. Енергійні та пристрастні ліричні пісні були достовірно відтворені Олегом Скрипкою за допомогою кращих джазових музикантів, аби і сьогодні кожен зміг відчути неповторну атмосферу українського міста початку минулого століття. «Джаз, як і танго, фокстрот та свінг, зазвичай вважаються європейськими чи заокеанськими жанрами, – коментує співак свою нову платівку, – я ж цим проектом хочу показати, що і наша країна має власну багату, неповторну та якісну музичну історію!».

Зміст: 
1.  Як почуєш 
2.  Карії очі 
3.  І знову осінь 
4.  Берізка 
5.  Параска  
6.  Велике місто 

Пресс-служба


 
ПУБЛІКАЦІЇ
В  Палаці Україна  вперше звучав український джаз
ФОТО
В Палаці Україна вперше звучав український джаз
11.10.2014

3 жовтня Олег Скрипка представив столичній публіці український джаз на сцені Національного Палацу Мистецтв «Україна». Концерт зібрав тисячі прихильників творчості Скрипки. Виступ в столиці дав старт великому туру Джаз-Кабаре Олега Скрипки, що пройде Оперними театрами та великими концертними залами України цієї осені

Олег Скрипка: «Телебачення не належить українцям»
ІНТЕРВ'Ю
Олег Скрипка: «Телебачення не належить українцям»
19.10.2004

Інтерв'ю за жовтень 2004.

Олег Скрипка: «Не вічно наші люди ходитимуть на Кіркорова»
ІНТЕРВ'Ю
Олег Скрипка: «Не вічно наші люди ходитимуть на Кіркорова»
25.05.2004

Днями значно просунувся московський процес «ВВ» проти «Гала Рекордз» — вперше на пострадянському просторі відома група виграла суд проти компанії, яку звинувачує у масштабному порушенні авторських прав. Тож автор зустрівся з лідером групи Олегом Скрипкою, аби почути все з перших вуст.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан