Теплий та запальний осінній дарунок від Олега Скрипки

31.10.2009 · Новини

Сольний доробок від Олега Скрипки – максі-сингл «Серце у мене вразливе...», який було презентовано 22 жовтня в рамках «Шляхетних вечорниць», відтепер можна безкоштовно завантажити на сторінці Музичного Видавництва «Країна Мрій» - http://www.krainamriy.com/publish.php?id=75.

Новий максі-сингл у стилі «ретро» містить шість чарівних, світлих та емоційних творів львів’янина Богдана Весоловського, під які танцювала на вечорницях прогресивна українська молодь 30-40 років. Енергійні та пристрастні ліричні пісні були достовірно відтворені Олегом Скрипкою за допомогою кращих джазових музикантів, аби і сьогодні кожен зміг відчути неповторну атмосферу українського міста початку минулого століття. «Джаз, як і танго, фокстрот та свінг, зазвичай вважаються європейськими чи заокеанськими жанрами, – коментує співак свою нову платівку, – я ж цим проектом хочу показати, що і наша країна має власну багату, неповторну та якісну музичну історію!».

Зміст: 
1.  Як почуєш 
2.  Карії очі 
3.  І знову осінь 
4.  Берізка 
5.  Параска  
6.  Велике місто 

Пресс-служба


 
ПУБЛІКАЦІЇ
В  Палаці Україна  вперше звучав український джаз
ФОТО
В Палаці Україна вперше звучав український джаз
11.10.2014

3 жовтня Олег Скрипка представив столичній публіці український джаз на сцені Національного Палацу Мистецтв «Україна». Концерт зібрав тисячі прихильників творчості Скрипки. Виступ в столиці дав старт великому туру Джаз-Кабаре Олега Скрипки, що пройде Оперними театрами та великими концертними залами України цієї осені

Олег Скрипка: «Телебачення не належить українцям»
ІНТЕРВ'Ю
Олег Скрипка: «Телебачення не належить українцям»
19.10.2004

Інтерв'ю за жовтень 2004.

Олег Скрипка: «Не вічно наші люди ходитимуть на Кіркорова»
ІНТЕРВ'Ю
Олег Скрипка: «Не вічно наші люди ходитимуть на Кіркорова»
25.05.2004

Днями значно просунувся московський процес «ВВ» проти «Гала Рекордз» — вперше на пострадянському просторі відома група виграла суд проти компанії, яку звинувачує у масштабному порушенні авторських прав. Тож автор зустрівся з лідером групи Олегом Скрипкою, аби почути все з перших вуст.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів