Національний Фінал GBOB 2009 - жереб кинуто

21.10.2009 · Анонси

Відбулося жеребкування Українського Фіналу найбільшого всесвітнього живого музичного чемпіонату  The Global Battle Of The Bands-2009.

25 жовтня на  сцену київського клубу Бінго вийдуть 17 гуртів з 9 міст України (переможці відбіркових турів та 3 найкращих гурти попереднього сезону). Виступи, згідно жеребу, відбудуться у наступному порядку:

1. Kislorod (Харків)
2. 7 pounds (Сімферополь)
3. 5ziROCK (Івано-Франківськ) 
4. The Chellies (Житомир) 
5. Рада (Київ)
6. No frost (Краснодон)  
7. Гапочка (Київ) 
8. SЮR BAND (Київ) 
9. Litvinova's Friends (Київ) 
10. Freddy Marx Street (Київ) 
11. Pins (Кременчук) 
12. Kimonopinocchio (Миколаїв) 
13. Pollock (Київ) 
14. 2 дня до завтра (Київ) 
15. DreamPlanet (Київ) 
16. Gravlyky Supersonics (Київ) 
17. The Electric Dream (Дніпропетровськ) 

Гостями на Українському Фіналі виступить гурт Андерсон - учасник Національних фіналів 2004, 2005, 2006 рр.

Лише один гурт стане переможцем, якого визначить  численне журі з відомих діячів вітчизняного шоу-бізнесу, продюсерів, музикантів, журналістів, музичних критиків.

Гурт-переможець отримає титул «Кращий новий гурт України» та поїде за рахунок організаторів на Світовий Фінал до Лондону змагатися за головний приз.

Спеціальний приз від компанії Реал Мюзік (технічного партнеру конкурсу) отримає група, за яку проголосує своїми квитками найбільша кількість глядачів. У визначенні переможця Фіналів голоси публіки, згідно з правилами, не враховуються. 

Світовий Фінал відбудеться в Лондоні  13 грудня 2009 року на престижному концертному майданчику The Scala. Там і буде обраний кращій новий гурт світу, який отримає Головну винагороду. В цьому році в якості Головного призу декларується пакет розвитку для гурту вартістю понад 100 000 доларів США, до якого входить 1 тиждень роботи з саундпродюсером в одній з кращих лондонських рекордингових студій, 10-денний концертний тур головними містами Великої Британії та 10 тисяч долларів США готівкою.

У 2009 році в проекті GBOB Challenge очікується участь 12,000 музикантів з понад 30 країн, більше 200 концертів і жива аудиторія, яка сягає 2 мільйонів.

Запрошуємо глядачів, ЗМІ та професіоналів шоу-бізу до уваги! Саме в цьому проекті можна зустріти велику кількість молодих та амбіційних, талановитих та перспективних, майбутніх зірок рок-сцени. Проект The Global Battle Of the Bands є одним з небагатьох міжнародних конкурсів в Україні та реальним шансом для вітчизняних талантів на визнання і славу не тільки в нашій країні, але і у світі. Це реальна нагода для реальних груп, що грають реальну музику, - живу. Є лише два правила: немає кавер-версій і жодної заздалегідь записаної музики. 

Бажаємо всім гуртам гідної участі та перемоги!

25 жовтня, Київ, клуб Бінго, 18:00

Вхід – 50 гривень.

Подробиці на сайтах  www.gbob.com та www.gbob.com.ua

Українська  дирекція The Global Battle Of the Bands


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Seven Pounds - Кращий Новий Гурт України 2011
НОВИНИ
Seven Pounds - Кращий Новий Гурт України 2011
06.12.2011

4 грудня в столичному клубі Бінго відбувся вже восьмий за ліком Національний Фінал The Global Battle Of The Bands 2011. 13 команд з різних міст України зійшлися в боротьбі за право представляти країну на Світовому Фіналі найбільшого конкурсу для рок-колективів

The Global Battle Of The Bands - восьмий фінал
АНОНСИ
The Global Battle Of The Bands - восьмий фінал
22.11.2011

Українська дирекція міжнародного конкурсу The Global Battle Of The Bands з гордістю анонсує вже восьмий за ліком Національний Фінал, який відбудеться 4 грудня в столичному клубі Бінго. В наявності два квитки на фестиваль, для розіграшу між поцінововучами сучасної вітчизняної рок-музики

The Global Battle Of the Bands - 4-й киевский отбор
ФОТО
The Global Battle Of the Bands - 4-й киевский отбор
25.10.2011

4-й киевский отборочный тур международного конкурса The Global Battle Of The Bands 2011

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів