Тартак - виступить на 20-річчі фестивалю «Червона Рута»

10.09.2009 · Анонси

17 вересня відбудеться знакова подія для гурту Тартак - виступ на 20-річчі фестивалю «Червона Рута». Фестивалі, якому гурт завдячує своїм існуванням. Музиканти зіграють на сцені, яка колись стала для них точкою відліку і відкрила гурт Тартак широкому загалу... та й самим хлопцям.

Сашко Положинський: «Ми перемогли на фестивалі «Червона Рута» у 1997 році. Але ж як ми туди потрапили... Я випадково побачив оголошення про те, що в луцькому у будинку культури буде відбірковий тур фестивалю «Червона рута». Пішов та написав заяву від імені гурту Тартак.  Хоча на той час його ще взагалі не існувало. Я швидко вписав імена знайомих музикантів, а потім вже пішов до цих людей і просив їх стати учасниками гурту. Перша репетиція у нас відбулась просто перед виступом. Ось так і почав існувати гурт Тартак.

Тартак відзначиться на фестивалі не тільки своїм виступом, окрім цього, Сашко Положинський буде ще й ведучим дійства.

Після цієї події відновиться концертний тур музикантів. Після перерви гурт знову продовжить колесити містами України з концертами у рамках всеукраїнського туру «Опір матеріалів».

Що стосується минулих новин з життя гурту, то після літнього відпочину, під час якого Сашко встиг об’їхати ледь не всю Україну та чотири рази побувати у Запорізькій січі з почесною місією відбудови, першими виступами гурту стали сети на фестивалі «Гніздо» та концерті «MTV EMA 2009».

Виступ на «MTV EMA 2009», до речі, перший за довгий проміжок часу концерт гурту у Києві на великому майданчику. Було помітно, що народ скучив за командою, бо приймали Тартак дуже жваво. Хлопці виконали 4 нові пісні, які увійдуть у альбом «Опір матеріалів» та всіма улюблені хіти. Але, мабуть, найбільшу масу емоцій у публіки викликала футболка Сашка Положинського із написом «Pop will kill itself».

Пресс-служба
фото: Валентин Огиренко


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Київський відбір на фестиваль «Червона Рута - 2013»
АНОНСИ
Київський відбір на фестиваль «Червона Рута - 2013»
31.10.2012

На початку грудня у Києві та області пройдуть відбіркові тури фестивалю «Червона Рута». Переможці конкурсу потрапляють до фіналу, що відбудеться 2013 року в Києві

«Червона рута - 2011» - відбір розпочато
АНОНСИ
«Червона рута - 2011» - відбір розпочато
07.03.2010

У 2010 році з березня по грудень, згідно з Планом роботи Міністерства культури і туризму України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах молоді та спорту по всій Україні відбудуться 27 відбіркових конкурсів ХІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута - 2011». Переможці отримають право виступати у фіналі фестивалю

Червона Рута 2009: 20-та річниця легендарного фестивалю
АНОНСИ
Червона Рута 2009: 20-та річниця легендарного фестивалю
01.09.2009

Протягом п'яти днів, з нагоди ювілею фестивалю, проводитиметься грандіозна програма різноманітних культурних заходів

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою