Тартак - виступить на 20-річчі фестивалю «Червона Рута»

10.09.2009 · Анонси

17 вересня відбудеться знакова подія для гурту Тартак - виступ на 20-річчі фестивалю «Червона Рута». Фестивалі, якому гурт завдячує своїм існуванням. Музиканти зіграють на сцені, яка колись стала для них точкою відліку і відкрила гурт Тартак широкому загалу... та й самим хлопцям.

Сашко Положинський: «Ми перемогли на фестивалі «Червона Рута» у 1997 році. Але ж як ми туди потрапили... Я випадково побачив оголошення про те, що в луцькому у будинку культури буде відбірковий тур фестивалю «Червона рута». Пішов та написав заяву від імені гурту Тартак.  Хоча на той час його ще взагалі не існувало. Я швидко вписав імена знайомих музикантів, а потім вже пішов до цих людей і просив їх стати учасниками гурту. Перша репетиція у нас відбулась просто перед виступом. Ось так і почав існувати гурт Тартак.

Тартак відзначиться на фестивалі не тільки своїм виступом, окрім цього, Сашко Положинський буде ще й ведучим дійства.

Після цієї події відновиться концертний тур музикантів. Після перерви гурт знову продовжить колесити містами України з концертами у рамках всеукраїнського туру «Опір матеріалів».

Що стосується минулих новин з життя гурту, то після літнього відпочину, під час якого Сашко встиг об’їхати ледь не всю Україну та чотири рази побувати у Запорізькій січі з почесною місією відбудови, першими виступами гурту стали сети на фестивалі «Гніздо» та концерті «MTV EMA 2009».

Виступ на «MTV EMA 2009», до речі, перший за довгий проміжок часу концерт гурту у Києві на великому майданчику. Було помітно, що народ скучив за командою, бо приймали Тартак дуже жваво. Хлопці виконали 4 нові пісні, які увійдуть у альбом «Опір матеріалів» та всіма улюблені хіти. Але, мабуть, найбільшу масу емоцій у публіки викликала футболка Сашка Положинського із написом «Pop will kill itself».

Пресс-служба
фото: Валентин Огиренко


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Київський відбір на фестиваль «Червона Рута - 2013»
АНОНСИ
Київський відбір на фестиваль «Червона Рута - 2013»
31.10.2012

На початку грудня у Києві та області пройдуть відбіркові тури фестивалю «Червона Рута». Переможці конкурсу потрапляють до фіналу, що відбудеться 2013 року в Києві

«Червона рута - 2011» - відбір розпочато
АНОНСИ
«Червона рута - 2011» - відбір розпочато
07.03.2010

У 2010 році з березня по грудень, згідно з Планом роботи Міністерства культури і туризму України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах молоді та спорту по всій Україні відбудуться 27 відбіркових конкурсів ХІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута - 2011». Переможці отримають право виступати у фіналі фестивалю

Червона Рута 2009: 20-та річниця легендарного фестивалю
АНОНСИ
Червона Рута 2009: 20-та річниця легендарного фестивалю
01.09.2009

Протягом п'яти днів, з нагоди ювілею фестивалю, проводитиметься грандіозна програма різноманітних культурних заходів

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності