11 вересня - Тернопільська присутність у Києві

08.09.2009 · Анонси

У п'ятницю, 11 вересня 2009 року у столичному арт-клубі «Філін» відбудеться мистецький проект «Тернопільська присутність у Києві», за участю гуртів Nameless, The gEE's та ОрАндж.

Презентаційний Фестиваль «Тернопільська присутність» виник спонтанно у березні 2008 року з метою ознайомлення меломанів з інших українських міст з усім розмаїттям мистецької сцени Файного Міста Тернополя ТМ.

Перший концерт цієї серії з великим успіхом відбувся у Львові 8 березня 2008 року у клубі «Одневсе». Тоді львівянам представили свою творчість авангардні електронщики «ZSUF», мелодійне електронне жіноче тріо «Зелені Сестри», інді-рокери «Папараціі» та нео-психоделіки «Nameless» (UA, Ternopil). Різноманітність напрямків і оригінальне звучання кожного обраного для фестивалю колективу і стали візитною карткою акцій «Тернопільської пристуності».

3 липня 2009 року з успіхом відбулася «Тернопільська Присутність у Хмельницькому», якій взяли участь гурти «Nameless» (UA, Ternopil), «Ті, що падають вгору», «oрАндж», «The gEE's», «Los Colorados», The Chellies (Житомир)

В умовах, коли кожний обласний центр в Україні живе власним мистецьким життям, яке через недолугість українського шоу-бізу виглядає подрібненим і відокремленим, феститваль «Тернопільська присутність» намагається вирішити дві задачі - ознайомити слухачів з інших міст з неповторністю тернопільської сцени і показати мистцям інших регіонів України способи трансляції своїх творів на ширшу аудиторію.

Для «Тернопільської Присутності» у Києві 11 вересня 2009 року у арт-клубі «Філін» на Куренівці ми відберемо найкращі на сьогодні в Тернополі колективи різного стилістичного та емоційного забарвлення, які дадуть ознайомчу уяву про те, якого розмаху набув мистецький рух у Файному Місті Тернополі, що таке поняття «тернопільська хвиля» і «тернопільська інвазія».


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів