11 вересня - Тернопільська присутність у Києві

08.09.2009 · Анонси

У п'ятницю, 11 вересня 2009 року у столичному арт-клубі «Філін» відбудеться мистецький проект «Тернопільська присутність у Києві», за участю гуртів Nameless, The gEE's та ОрАндж.

Презентаційний Фестиваль «Тернопільська присутність» виник спонтанно у березні 2008 року з метою ознайомлення меломанів з інших українських міст з усім розмаїттям мистецької сцени Файного Міста Тернополя ТМ.

Перший концерт цієї серії з великим успіхом відбувся у Львові 8 березня 2008 року у клубі «Одневсе». Тоді львівянам представили свою творчість авангардні електронщики «ZSUF», мелодійне електронне жіноче тріо «Зелені Сестри», інді-рокери «Папараціі» та нео-психоделіки «Nameless» (UA, Ternopil). Різноманітність напрямків і оригінальне звучання кожного обраного для фестивалю колективу і стали візитною карткою акцій «Тернопільської пристуності».

3 липня 2009 року з успіхом відбулася «Тернопільська Присутність у Хмельницькому», якій взяли участь гурти «Nameless» (UA, Ternopil), «Ті, що падають вгору», «oрАндж», «The gEE's», «Los Colorados», The Chellies (Житомир)

В умовах, коли кожний обласний центр в Україні живе власним мистецьким життям, яке через недолугість українського шоу-бізу виглядає подрібненим і відокремленим, феститваль «Тернопільська присутність» намагається вирішити дві задачі - ознайомити слухачів з інших міст з неповторністю тернопільської сцени і показати мистцям інших регіонів України способи трансляції своїх творів на ширшу аудиторію.

Для «Тернопільської Присутності» у Києві 11 вересня 2009 року у арт-клубі «Філін» на Куренівці ми відберемо найкращі на сьогодні в Тернополі колективи різного стилістичного та емоційного забарвлення, які дадуть ознайомчу уяву про те, якого розмаху набув мистецький рух у Файному Місті Тернополі, що таке поняття «тернопільська хвиля» і «тернопільська інвазія».


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності