Гайдамаки виступили на Головній сцені Sziget

26.08.2009 · Новини

Гайдамаки повернулися з Будапешту – саме там 14 серпня на Головній сцені найбільшого та найпопулярнішого у Центральній та Східній Європі фестивалю Sziget гурт зіграв повноцінний концерт.  

Успіх Гайдамаків на Sziget досі є темою не одної розмови – щохвилини зростаючий натовп, шалена активність меломанів, українські прапори у перших рядах. Самостійно зібрати аудиторію куди складніше, ніж вийти хедлайнером у вже розігріту публіку, а Гайдамаки зробили це, змусивши підспівувати всю Європу. Ціла година концерту на початку третього фестивального дня пройшла на одному подиху, гурт наполегливо кликали на біс, журналісти на прес-конференції аплодували. Гайдамаки виконали забійники, що вже полюбила фестивальна Європа, свіжий кавер на «Ace Of Spades» Motorhead, пісню «Вийшла молода» з нового спільного альбому з легендарним польським гуртом Voo Voo.  

Візуально концерт Гайдамаків прикрасила робота двох vj-майстрів із Сербії Желько Сердаревича та Драгана Мілеусніча, самих музикантів – щойно пошиті костюми від майстрині Олесі Теліженко, що працює з родиною Президента, Росавою, Ніною Матвієнко.  

Гурт показав обіцяний козак-рок, його виступ продовжили Jet, Primal Scream, Pendulum і The Prodigy. Гайдамаки стали першим українським гуртом, що зіграв на зірковій Main Stage після історичного виступу на ній Братів Блюзу 1998 року. Сьогодні ця сцена презентує кращі світові шоу визнаних в Європі виконавців, гуртів-володарів Греммі, золотих та платинових дисків, перших місць у чартах Billboard, щодня збираючи навколо себе 50 000 слухачів з усього світу.

http://www.youtube.com/watch?v=FBLPh_n282M (HAYDAMAKY - AceOfSpades - SZIGET2009)

http://www.youtube.com/watch?v=o2_zy-hoqwQ(HAYDAMAKY - Їду трамваєм - SZIGET2009) 

* Сюжет про виступ Гайдамаків на Sziget дивіться у вересні на MTV Україна з анонсуванням на офіційному сайті гурту.


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Інтелектуальна Етно-система «Гайдамаки»: Орієнтація на місцевості Євросоюзу
ІНТЕРВ'Ю
Інтелектуальна Етно-система «Гайдамаки»: Орієнтація на місцевості Євросоюзу
26.02.2009

На початок 2009-го року Гайдамаки відвідали Сербії, а точніше – містечка Кустендорф, яке виникло на місці колишньої лижної бази, засновник якого – всесвітньо відомий режисер і музикант Емір Кустуріца. Паралельно хлопці завершили у Варшаві запис і зведення своєї частини матеріалу для спільного альбому з легендою польської рок-сцени – групою WOO WOO. Ми вирішили поспілкуватися з бас-гітаристом Володимиром Шерстю ком напередодні відїзду групи у черговий плановий гастрольний тур.

Атака «Гайдамаков»
ІНТЕРВ'Ю
Атака «Гайдамаков»
15.02.2008

В последние годы «Гайдамаки» стали постоянными гостями в Западной Европе, где уже завоевали немало поклонников. Очередное турне связано с выпуском нового альбома «Гайдамаков» под названием «Кобзарь», который будет продаваться как в Германии, так и по всей Европе. Перед гастролями наш корреспондент поговорил с вокалистом и главным «гайдамакой» Александром Яромолой.

Олександр Ярмола: «Кобзар був українським блюзменом!»
ІНТЕРВ'Ю
Олександр Ярмола: «Кобзар був українським блюзменом!»
04.02.2008

Незабаром вийде новий альбом українського гурту або, як вони себе називають, «інтелектуальної етносистеми» «Гайдамаки». Реліз диску «Кобзар» буде супруводжуватися гастролями по Європі.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
УкрОп
УкрОп
2015
альбом
слухати
Кобзар
Кобзар
2008
альбом
рецензія
Ukraine Calling
Ukraine Calling
2006
альбом
слухати
Гайдамаки
Гайдамаки
2000
альбом
слухати
Не ходи за мною...КЛІП
Не ходи за мною... · 2017
106 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності