The Global Battle Of the Bands-2009 - новий сезон розпочато

30.07.2009 · Анонси
Національна дирекція міжнародного проекту The Global Battle Of The Bands розпочала новий сезон (вже шостий за ліком в свiтi та в Україні) та запрошує до участі та співпраці всіх зацікавлених осіб.

Загальна інформація про конкурс
 
The Global Battle Of The Bands (або GBOB Challenge) – це найбільший всесвітній живий музичний чемпіонат, який має за мету знайти та відкрити широкій аудиторії кращі таланти нештампованої музики.
Лише за п'ять років GBOB Challenge став найбільшим в світі і найбільш поважним живим музичним змаганням, яке охопило більше 40,000 музикантів.
Крім того, GBOB Challenge заробив репутацію серйозного поштовху для нових груп. Попередні переможці проекту вже мають підписані угоди з Warner Brothers, Universal та EMI і почали співробітництво з провідними продюсерами, в числі яких Jim Lowe (Stereophonics, Charlatans та ін.) та Danny Saber (U2, David Bowie та ін.).
 
В міжнародному проекті The Global Battle Of The Bands можуть брати участь музичні гурти, що грають «наживо» та співають будь-якою мовою світу музичні твори, що досі не виконувалися іншими виконавцями.
Склад гурту може становити від 2 до 8 учасників.
Для участі в проекті необхідно скласти заяву на участь у GBOB Challenge та сплатити реєстраційний внесок – 15 фунтів стерлінгів з кожного учасника гурту.
 
В кожній країні, що є учасником The Global Battle Of The Bands, під час відбіркових концертів та Нацiонального фіналу, професійним складом журі обирається переможець (Кращий Новий гурт країни).
В Лондоні відбувається Світовий фінал, де обирають «Кращій Новий гурт світу».
Головний приз, який отримує переможець, становить $100 000. В цьому році в якості Головного призу декларується пакет розвитку для гурту вартістю понад 100 000 доларів США, до якого входить 1 тиждень роботи з саундпродюсером в одній з кращих лондонських рекордингових студій, 10-денний концертний тур по Великій Британії та 10 тисяч долларів США готівкою.
 
Ніяких фаворитів, ніяких проплачених «перемог». Цей принцип закладений і суворо виконується організаторами конкурсу GBOB International, а також є частиною контракту національних директорів в кожній країні.
Факти історії
 
1979 рік.
Конкурс BATTLE BANDS починає проводитися в скандинавських країнах.
Не в останню чергу цьому конкурсу зобов'язані своєю популярністю групи A-HA (Норвегія) і EUROPE (Швеція), які на зорі 80-х брали в ньому участь. Перемоги конкурс тоді їм не приніс, але став відмінним стартом.
 
2004 рік.
Ухвалено рішення реалізовувати транснаціональний проект з єдиним фіналом.
До назви конкурсу додається «GLOBAL», до складу країн учасниць приєднується Україна.
 
2004 рік.
Проходить перший Український фінал GBOB у Києві. 17 гуртів-учасників. Переможець – «Оркестр Янки Козир». Гурти з 16 країн зустрічаються у фіналі в Лондоні. Перемогу святкує гурт з Іспанії.
 
2005 рік.
Відбіркові тури у 10 містах України. 73 гурти-учасники. Національний фінал у Києві. Переможець – гурт «ТОЛ». 24 країни представлені на Світовому фіналі. 100 000 доларів отримує гурт з Ірландії. Наш ТОЛ стає четвертим в світі!
 
2006 рік.
Відбіркові тури у 7 містах. 56 гуртів-учасників. Український фінал у місті Мукачеве, старовинний замок Паланок. Переможці – кияни «Etwas Unders». 25 команд з усього світу в лондонській «Асторії». Перемагає гурт з США.
 
2007 рік.
6 відбіркових турів у 3 містах. 66 гуртів-учасників. Національний фінал у Києві. Переможці – львівсько-київський гурт «АтмАсфера». 25 команд з всього світу на Світовому фіналі. Наші знову четверті. Перемогу святкує гурт з Фарерських Островів.
 
2008 рік.
10 відбіркових турів у 4 містах. 110 гуртів-учасників. Найцікавіший Національний фінал у столичному клубі Бінго. В запеклій боротьбі перемагають ужгородці «Tango Tempo». 26 команд з різних континентів на Світовому фіналі. Англійська команда стає Кращим новим гуртом світу.
 
Сезон 2009.
 
Перший етап конкурсу - відбіркові тури містами України.
9 турів пройдуть у вересні-жовтні 2009 р. на таких майданчиках:
 
       Київ, клуб «Бінго» (4 тури: 9, 17, 24 вересня та 1 жовтня)
       Дніпропетровськ, Рок-Кафе (2 тури: 17 та 24 вересня)
       Харків, клуб Жара (1 тур: 20 вересня)
       Львів, Рок-клуб «Старушка» (2 тури: 3 та 4 жовтня)
                          
Виступи у відбіркових турах оцінюються журі та глядачами. До роботи в журі Національною дирекцією запрошуються відомі діячі вітчизняного шоу-бізнесу, продюсери, музиканти, журналісти, музичні критики.
 
Другий етап – 25 жовтня 2009 року.
Національний Фінал – столичний клуб «Бінго».
До боротьби за головний приз офіційно запрошуються переможці відбіркових турів та
5 найкращих гуртів попереднього сезону (з 2-го по 6-те місце).
Гурт-переможець їде за рахунок організаторів до Лондону змагатися за головний приз.
 
 
Журі Національного Фіналу.
 
В журі Національних фіналів запрошувались і працювали такі фахівці:
 
Віктор Придувалов (режисер, кліпмейкер), Олег «Белый» Шевченко (звукорежисер, лідер гурту „White»), Едуард Лозовий (журналіст телеканалу 1+1), Юрій Хусточка (музикант гурту Esthetic Education), Міла Кравчук (музичний оглядач сайту music.com.ua), Юрко Зелений (упорядник FDR-вістей),   Євтушенко Олександр (музичний оглядач), «Птица» (головний редактор журналу ХЗМ), Юрій Молчанов (генеральний продюсер телеканалу ЕНТЕР-МУЗИКА), Євген Мінко (головний редактор журналу «Телекритика»), Марина Круглова (арт-директор міжнародного фестивалю «Чайка»), Олександр Стасов і Олена Кабо (радіо Джем ФМ) та ще багато відомих особистостей та фахівців.
Такі люди зазвичай і визначають «Кращий новий гурт України» - представника країни на Світовому фіналі.
 
Третій етап.
 
Світовий фінал відбудеться, як завжди, в Лондоні в грудні 2009 року на одному з престижних концертних майданчиків. Там і буде обраний кращій новий гурт світу, який отримає Головну винагороду.
 
У 2009 році в проекті GBOB Challenge очікується участь 12,000 музикантів з понад 30 країн, більше 200 концертів і жива аудиторія, яка сягає 2 мільйонів.
Запрошуємо команди до участі, а глядачів, ЗМІ та професіоналів шоу-бізу до уваги! Саме в цьому проекті можна зустріти велику кількість молодих та амбіційних, талановитих та перспективних, майбутніх зірок рок-сцени. Проект The Global Battle Of the Bands є одним з небагатьох міжнародних конкурсів в Україні та реальним шансом для вітчизняних талантів на визнання і славу не тільки в нашій країні, але і у світі. Це реальна нагода для реальних груп, що грають реальну музику, - живу. Є лише два правила: немає кавер-версій і жодної заздалегідь записаної музики. 
 
Бажаємо всім гуртам гідної участі та перемог!
 
Реєстрація, подробиці та умови участі на сайтах www.gbob.com та www.gbob.com.ua
 
 
Українська дирекція The Global Battle Of the Bands.

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Seven Pounds - Кращий Новий Гурт України 2011
НОВИНИ
Seven Pounds - Кращий Новий Гурт України 2011
06.12.2011

4 грудня в столичному клубі Бінго відбувся вже восьмий за ліком Національний Фінал The Global Battle Of The Bands 2011. 13 команд з різних міст України зійшлися в боротьбі за право представляти країну на Світовому Фіналі найбільшого конкурсу для рок-колективів

The Global Battle Of The Bands - восьмий фінал
АНОНСИ
The Global Battle Of The Bands - восьмий фінал
22.11.2011

Українська дирекція міжнародного конкурсу The Global Battle Of The Bands з гордістю анонсує вже восьмий за ліком Національний Фінал, який відбудеться 4 грудня в столичному клубі Бінго. В наявності два квитки на фестиваль, для розіграшу між поцінововучами сучасної вітчизняної рок-музики

The Global Battle Of the Bands - 4-й киевский отбор
ФОТО
The Global Battle Of the Bands - 4-й киевский отбор
25.10.2011

4-й киевский отборочный тур международного конкурса The Global Battle Of The Bands 2011

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!