Global East: Спробуємо відновити імідж України

28.07.2009 · Новини Після гучного скандалу, пов’язаного з відміною другого дня вже сумнозвісного фестивалю «ПроРок» вся увага наших та зарубіжних металхедів прикута до наступного рок-феста «Global East». Все правильно: після такої «свині», яку підклали всім нам горе організатори «ПроРоку», звичайний фен десять разів подумає, чи викладати йому вже останні гроші ще й за квиток на «Global East». В світлі цього прес-конференція організаторів останнього видалась як ніколи актуальною. Подаємо найбільш цікаву інформацію, якою з журналістами поділились батьки «Global East(а)» - Сергій Крищенко і Дмитро Хлевинський.

* фестиваль «Global East» відбудеться за будь-якої погоди і обставин. Всі необхідні дозвільні документи для його проведення, а також фінанси для уплати за сцену тощо, є.
* люди, які досі не отримали гроші за квитки на скасований другий день «ПроРоку» можуть обміняти їх на квиток на «Global East» у фестивальний день за ціною попереднього продажу – 600 грн.
* учасники гурту Motorhead будуть їхати зі свого готелю на фестиваль (Radisson SAS) в трьох автомобілях представницького класу в супроводі колони байкерів. В райдері Леммі Кілмістера вказано, що в гримерці неодмінно має бути 10 «Кіндерсюрпризів» з різними іграшками.
* гурти, яких «кинув» «ПроРок» будуть намагатися привезти в майбутньому. Зокрема вже є усні домовленості з Томом Енджелріппером (Sodom), гуртом Finntroll, та групою Arch Enemy, яким не доплатили гонорари.
* вже 1-2-го серпня можна буде придбати квитки на наступний «Global East», який має пройти у вересні 2010 року. З потенційних учасників ведуться переговори з Aerosmith та Kiss.
* «Global East» пройде не на літовищі, а на стадіоні. Частина отриманих коштів піде на його реконструкцію. Передбачені в достатній кількості туалети, намети з фаст-фудом, пивом і безалкогольними напоями.
* через те, що «ПроРок» проводили в несанкціонованому місці (на летовищі), влада заборонила нічне шоу гурту Haggard.

Тож шоу відбудеться за будь-яких обставин, і головне, аби воно справді допомогло відновити реноме України, як місця, куди серйозним гуртам можна приїздити з концертами.

Дмитро Антонюк
© Київський Рок-клуб

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Global East Rock Festival – день другий
ФОТО
Global East Rock Festival – день другий
03.08.2009

Судячи з недільної невтішної звістки про скасування фестивалю «Свірж» (причини були тими самими, що і на «ПроРоці»), Global East залишився чи не єдиним українським фестом, на який з надією і певним острахом дивились фани

Global East Rock Festival – перший день
ФОТО
Global East Rock Festival – перший день
02.08.2009

Чи доводилось вам бувати на нормальних, підкреслюю, нормальних металічних фестивалях в Україні?

Незабаром: Global East Rock Festival 2009
АНОНСИ
Незабаром: Global East Rock Festival 2009
14.07.2009

1 - 2 серпня на відновленому стадіоні спорткомплексу «Чайка» відбудеться нова подія – Global East Rock Festival. Хедлайнер фестивалю – вперше в Україні – легендарний рок-гурт Motorhead

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка