«Рецепту» Крихітки Цахес забракло інгредієнтів

02.06.2009 · Новини

Черговий столичний мегаларьок, що їх в Україні прийнято називати торгово-офісними центрами, зведуть на місті давньої і шанованої багатьма «Кінопанорами». Скрасити передсмертні дні кінотеатру зголосився київський гурт Крихітка Цахес. Команда заманила прихильників обіцянкою представити новий альбом «Рецепт», ну, і просто сольним концертом.

Кінотеатр, як з’ясувалося, не сугірше місце для сейшнів. Камерність приміщення, дух совкового студентства, зручні крісельця  – все це налаштовувало слухати і слухати чарівний голос вокалісти «Цахесів». Але початок концерту затягнувся. Після саунд-чеку журналістів запустили до зали переглянути фільм-експромт із однойменною назвою «Рецепт». Виявилося, стрічка становить собою монологи музикантів із Esthetic Education – Шурова і Хусточки, що виступили саунд-продюсерами платівки, – а також самих креаторів «Рецепту» – учасників «Крихітки». Назвати отриману інформацію цінною не наважуся. Юрій Хусточка, скажімо, на запитання, чому альбом сподобається, відповів з екрану: «Потому что он хороший». Басист «Крихітки» Дмитро у свою чергу наголосив на тому, що грає він у гурті заради грошей і уваги дівчат. Гітарист Микола на це зауважив, що лабає давно, а грошей досі не бачив. Ударник Олександр кидав загальні фрази. Каша резюмувала це все, мовляв, альбом дійсно хороший, а всі речі в ньому – хітові й такі, що самим музикантам цілковито подобаються. Останнім кадром промо-стрічки стало оголошення: «Ввімкни блутуз, лови РЕЦЕПТ» Таке кіно. Зате веселе.

Тим часом уже натікало за десяту, і Юрій Хусточка, який сидів на задніх рядах, раз у раз кричав, що не встигне на метро. Концерт таки почався, але від цього Хусточці не полегшало. Проблеми зі звуком не давали йому спокою, тому Юрко засилав численні делегації до звукорежа зі словами «Надо что-то с этим делать». Жертвою експериментів із саундом ставали то баси, які періодично зникали, то гітара... Десь на четвертій пісні зник і вокал у самої Каші, очевидно, як протест. Співачка поскаржилася на недавню ангіну, їй, звичайно, вибачили оплесками.

Зрештою, все налагодилося. Прихильники розслабили конвульсивно стиснуті руки і почали наспівувати уже знайомі з ротацій мелодії, такі як «Восени», «Монета», «Ало-але»... На замовлення трудящих і просто задля хорового виконання зіграли музиканти добре відому «Вменеємен». Порадували і ще нечуті композиції альбому. Всі вони, як завжди, душевні і сильні, зіграні направду професійно. Злагоджені звуки інструментів компрометував хіба що невгамовний басист Діма, якому, вочевидь, бракувало драйву в усій цій ліричній атмосфері. Але, зрештою, баси відчули себе у свої тарілці під час пісні «Спорт», більш ритмічної і мажорної. Під кінець концерту Каша розспівалася не на жарт і просто таки обеззброїла слухачів експресивністю партій. Щоправда, останні хоч і закидали виконавицю букетами різноманітних, навіть надувних, квітів, та не забували: метро працює до опівночі. Тому й на біс «Крихітка Цахес» не вийшли, посилаючись на пізню годину. Але «Рецепт» ми таки отримали. Він, як сказав Хусточка, – дійсно хороший. Щоправда, на концерті у «Кінопанорамі» забракло кількох інгредієнтів, аби музична страва за цим рецептом вийшла бездоганною.

Тала Пруткова
© Киевский Рок-клуб


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Крихітка Цахес - дебютний альбом буде мати назву «На першому місці»
ІНТЕРВ'Ю
Крихітка Цахес - дебютний альбом буде мати назву «На першому місці»
09.10.2004

Нещодавно, альтернативна четвірка Крихітка Цахес, оголосила про вихід свого дебютного альбому, який буде мати назву «На першому місці». Зараз гурт дуже зайнятий записом, та все ж таки, його лідерка Саша Кольцова (Каша) знайшла час для нашого інтерв'ю

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
На Першому Місці
На Першому Місці
2005
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії