«Кращі Люди» та «Глюки» виходять на Хрещатик шукати свіжу кров

27.05.2009 · Анонси

Російська група Смысловые Галлюцинации братиме участь у вуличних акціях благодійного арт-проекту «Кращі Люди», який з жовтня минулого року спільно реалізують радіостанція ДжемFM та мережа закладів Docker.

30 та 31 травня «Кращі Люди» влаштовують вуличні акції на Хрещатику у Пасажі. Упродовж двох днів під час концертів провідних непопсових виконавців збиратимуться кошти на потреби відділення дитячої онкології Київської обласної лікарні. Окрім того організатори проекту складатимуть власну базу донорів крові, які потрібної миті готові допомогти онкохворим дітям.

Вуличні акції проекту «Кращі Люди» присвячуються Дню Києва та Всесвітньому Дню Захисту Дитини. В концертній частині акцій братимуть участь групи: Riffmaster, Татхаґата, Хорта, Таршис, Qarpa, ГражданинЪ Топинамбур, SЮR Band і росіяни  Смысловые Галлюцинации. Останні в День Києва під час сольного концерті у Докер Пабі святкуватимуть 10 років свого мега-хіта «Вечно Молодой, Вечно Пьяный». Завдяки тої пісні, що стала саундтреком культового бойовика «Брат-2» група стрімко увірвалася в радіоефіри, та одразу набула шаленої популярності. Радіостанція ДжемFM спільно з «СГ» з 24 квітня по 24 травня проводила конкурс на створення триб’ют-версій хіта- ювіляра, його переможцем однозначно визнано триб’ ют групи АнтитілА, яка представить своє бачення пісні «Вечно Молодой, Вечно Пьяный» на сольному концерті «Глюків», де разом з авторами заспіває легендарну пісню.

Вже менше чим за тиждень після вуличних акцій, а саме 4 червня у Докер Пабі на Богатирський 25 проект КРАЩІ ЛЮДИ гратиме офіційний фінал свого першого сезону. Під час великого unplugged-вечора відбудуться виступи груп С.К.А.Й., Диверсанти, The Вйо, Таршис, CoMaha,  НеDіля, Green Grey, Марії Бурмаки та Сергія Бабкіна.

Найближчі непопсові події від ДжемFM:

28 травняклуб Docker’s ABC –фінальна вечірка благодійного арт-проекту КРАЩІ ЛЮДИ – O Torvald, MarakeshRiffmaster

30-31 травняХрещатик, фонтан у Пасажі - вуличні акції благодійного арт-проекту КРАЩІ ЛЮДИ – Таршис, Хорта, Riffmaster, ГражданинЪ Топинамбур, Татхаґата, SЮRBand, Qarpa, Смысловые Галлюцинации

4 червняклуб Docker Pub – фінальний unplugged-вечір першого сезону благодійного арт-проекту КРАЩІ ЛЮДИ - Диверсанти, Таршис, The Вйо, CoMaha, НеDіля, С.К.А.Й., Gouache, Марія Бурмака, Сергій Бабкін, Green Grey.


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності