Німецька радіостанція презентуватиме українську «непопсову» музику

21.05.2009 · Анонси

Геть смердючок і кіркорових! Геть попсу московського зразка та папенькиных синків із шкільних підручників.

«Радіо Україна» - новий проект україносвідомої музики, який стартує наступного тижня на хвилях радіостанції «Німецька хвиля» та на інтернетпорталі цього ЗМІ. Він складатиметься з серії  публікацій (текстів, аудіо і фото), в яких йтиметься про автентичну українську музику та її творців.

Це однойменний проект з музичною збіркою, виданою болотним гуру українського язицького рок-н-ролу Дмитром Добрий-Вечір, лідером легендарного гурту «Вій», та виконавчим продюсером Сергієм Литвинюком (Літтлом). Це зустріч з музикантами, які прийняли участь у першому випуску збірки - гуртами «Кому Вниз», «Перкалабою», «Вієм», «Пропалою грамотою», «Оркестром Янки Козир», «Самими Своїми», «Рутенією», бардом Едуардом Драчем, та іншими. Це також можливість ознайомитись з учасниками другої збірки «Радіо України» ще до її виходу (реліз очікується наприкінці нинішнього року) - «Мертвим півнем», «Фата морганою», Сестрами Тельнюк, та молодими музикантами, чиї пісні увійдуть до альбому.

Окрім того, в рамках проекту отримають слово й ті, хто працюють над просуванням україносвідомих гуртів та української культури взагалі - Богдан Логвиненко (Sumno), Юрко Зелений (ФДР), музичний оглядач та автор книжок про український рок Олександр Євтушенко, організатор музичного фестивалю «Тарас Бульба» Микола Арсенюк та один із найвідоміших блогерів в Україні на прізвисько «Паразитакусок». Саме цей персонаж українського кіборгсвіту разом із паном Літтлом, не тільки популяризує українську музику, але й є ініціатором інтернетакції по перенесенню із Севастополя пам'ятника імператриці Екатерины Второй до її історичної батьківщини, у північну суміжну державу...

- «Радіо Україна» - це метафізичний ефір, - сказав Дмитро Добрий-Вечір в інтерв'ю «Німецькій хвилі», з якого наступного тижня все й почнеться (а почути його можна буде вже цієї суботи в ефірі німецької радіостанції).

Олекса Бульба


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Радіо Україна 2 - набір виконавців
АНОНСИ
Радіо Україна 2 - набір виконавців
07.02.2009

Група Вій та Kataklysmos Factory запрошують всіх бажаючих прийняти участь в створенні другого диска з серії «Радіо Україна».

Альбом-збірка «Радіо Україна»
Альбом-збірка «Радіо Україна»
26.09.2007

Ця підбірка вітчизняних виконавців під назвою «Радіо Україна» прагне познайомити вас із різномаїттям сучасної української музики, переважно незнайомої широкому загалу.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів