Німецька радіостанція презентуватиме українську «непопсову» музику

21.05.2009 · Анонси

Геть смердючок і кіркорових! Геть попсу московського зразка та папенькиных синків із шкільних підручників.

«Радіо Україна» - новий проект україносвідомої музики, який стартує наступного тижня на хвилях радіостанції «Німецька хвиля» та на інтернетпорталі цього ЗМІ. Він складатиметься з серії  публікацій (текстів, аудіо і фото), в яких йтиметься про автентичну українську музику та її творців.

Це однойменний проект з музичною збіркою, виданою болотним гуру українського язицького рок-н-ролу Дмитром Добрий-Вечір, лідером легендарного гурту «Вій», та виконавчим продюсером Сергієм Литвинюком (Літтлом). Це зустріч з музикантами, які прийняли участь у першому випуску збірки - гуртами «Кому Вниз», «Перкалабою», «Вієм», «Пропалою грамотою», «Оркестром Янки Козир», «Самими Своїми», «Рутенією», бардом Едуардом Драчем, та іншими. Це також можливість ознайомитись з учасниками другої збірки «Радіо України» ще до її виходу (реліз очікується наприкінці нинішнього року) - «Мертвим півнем», «Фата морганою», Сестрами Тельнюк, та молодими музикантами, чиї пісні увійдуть до альбому.

Окрім того, в рамках проекту отримають слово й ті, хто працюють над просуванням україносвідомих гуртів та української культури взагалі - Богдан Логвиненко (Sumno), Юрко Зелений (ФДР), музичний оглядач та автор книжок про український рок Олександр Євтушенко, організатор музичного фестивалю «Тарас Бульба» Микола Арсенюк та один із найвідоміших блогерів в Україні на прізвисько «Паразитакусок». Саме цей персонаж українського кіборгсвіту разом із паном Літтлом, не тільки популяризує українську музику, але й є ініціатором інтернетакції по перенесенню із Севастополя пам'ятника імператриці Екатерины Второй до її історичної батьківщини, у північну суміжну державу...

- «Радіо Україна» - це метафізичний ефір, - сказав Дмитро Добрий-Вечір в інтерв'ю «Німецькій хвилі», з якого наступного тижня все й почнеться (а почути його можна буде вже цієї суботи в ефірі німецької радіостанції).

Олекса Бульба


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Радіо Україна 2 - набір виконавців
АНОНСИ
Радіо Україна 2 - набір виконавців
07.02.2009

Група Вій та Kataklysmos Factory запрошують всіх бажаючих прийняти участь в створенні другого диска з серії «Радіо Україна».

Альбом-збірка «Радіо Україна»
Альбом-збірка «Радіо Україна»
26.09.2007

Ця підбірка вітчизняних виконавців під назвою «Радіо Україна» прагне познайомити вас із різномаїттям сучасної української музики, переважно незнайомої широкому загалу.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою