Фестиваль «U.ROK-4» відбудеться 13-14 червня на березі Чорного моря

19.05.2009 · Анонси
13-14 червня 2009
на березі Чорного моря буде гудіти
4-й Мiжнародний фестиваль«U.ROK» Open-Air
 
Фестиваль для молодих груп, і не тільки. Грають у нас все: фанк, ска, рок, реггі та інше. Як що ви любите позитивну, енергетичну музику і музикантів, які драйвово, якісно подають свій матеріал на сцені, то вам сюди! Фест проходить на березі Чорного моря (Одеська обл., Бiлгород-Днiстровський р-н, ст.Лиманська). Організатори гарантують гарний настрій і хорошу погоду. Якщо із останнім проблема, то компенсує незручності щире спілкування і відверта атмосфера фестивалю.
 
Організаторами є група «Русичі» та їхнi друзі.
 
Раді бачити в гостях всiх молодих і не дуже людей.
 
З собою мати: хороший настрій, доброзичливість, красу, плавки-купальники, крем від сонця, фото-відео знімальні пристрої. Для подорожуючих з наметами, (не забудьте карімати і спальники).
 
На фесті будуть організовані ятки швидкого харчування та пивні намети, конкурси від кращих ведучих України, пляжний волейбол, водні парашути, катання на квадрациклах та скутерах, наметове містечко на пляжі та файєр-шоу!
 
Ласкаво просимо на наш відвертий фестиваль, і вiд цього справжній!
 
П.С.
Заборонено: неадекватна поведінка, грубий мат, важкі наркотики, безмірне розпиття міцних горілчаних виробів, пляшки і вироби зі скла. Порушників громадського порядку не гаючись буде випроваджено з території фестивалю.
Звернути увагу: море вночі для купальників несе небезпеку вашому життю! Пісчана територія фестивалю специфічна  і важка для прибирання - не смітити! Берегти природу. Хто не згодний з побажаннями організаторів фестивалю, прохання не приїздити до нас. Непідкорення загальним правилам буде жорстко покаране!
 
Музичні групи-учасники 4-го фестивалю «У.РОК»:
 
Барви [Одеса]
Майжеколір [Запоріжжя]
Рива Роччи [Луганськ, Санкт Петербург]
АнтиПоп [Житомир]
CПС [Білгород-Дністровський]
З-Під На [Чернігів]
Оратанія [Львів]
Янсен Кукансен [Херсон]
Ет Сетера [Суми]
Nail's Beat [Білгород-Дністровський]
Русичі [iнiцiатори фестивалю]
Todo [Молдова]
Mindown [Болгарія]

* Подробности на сайте фестиваля: http://urok.org.ua


 
ПУБЛІКАЦІЇ
U.ROK - прийом заявок розпочато
АНОНСИ
U.ROK - прийом заявок розпочато
01.12.2009

Почався прийом заявок-анкет на участь у 5 Міжнародному музичному фестивалі «U.ROK- 2010» (У.РОК) від музичних гуртів та творчих проектів

Фестиваль «U.ROK-3» відбудеться 18 серпня на березі Чорного моря
НОВИНИ
Фестиваль «U.ROK-3» відбудеться 18 серпня на березі Чорного моря
01.08.2007

Південний фестиваль гарної музики «U.ROK-3» відбудеться 18 серпня на тому самому місці - курорт Затока, ст. Лиманська. Прямо на березі Чорного моря!

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!