Гайдамаки - зіграють на Головній сцені Sziget Festival

04.05.2009 · Новини

14 серпня гурт ГАЙДАМАКИ виступить на Головній сцені найбільшого та найпопулярнішого у Центральній та Східній Європі фестивалю Sziget. ГАЙДАМАКИ – перший в історії фестивалю український гурт, запрошений на зіркову Main Stage, яка презентує кращі світові шоу визнаних в Європі виконавців, гуртів-володарів Греммі, золотих та платинових дисків, перших місць у чартах Billboard, щодня збираючи навколо себе 50 000 меломанів з усього світу. Популярні в Європі ГАЙДАМАКИ гратимуть на одній сцені з The Prodigy, Armin van Buuren, Bloc Party, Faith No More, Paul Oakenfold, Placebo, The Offspring, Die Toten Hosen, Klaxons, Fatboy Slim та іншими гуру сучасності.

За словами розпорядників Sziget Festival рішення запросити ГАЙДАМАКІВ остаточно сформувалося після яскравого виступу гурту на EuroSonic Noorderslag – одному з найбільших світових експо популярної музики, що відбувся на початку року у центрі Ґронінґену, Голландія. На відміну від попередніх років, переговори про виступ української команди йшли прямо з менеджментом гурту без посередництва представництв Угорщини в Україні. Але, не зважаючи на це, ГАЙДАМАКИ вже планують акції для своїх прихильників, присвячені Sziget спільно з Посольством Угорщини, інформаційним бюро «Угорщина-туризм» і туроператором «Богемія Сервіс».

Крім виступу на Sziget, що традиційно проходить на острові Обудаї серед Дунаю, майже у центрі угорської столиці, ГАЙДАМАКИ, The Prodigy, Nine Inch Nails та Tiesto попередньо зіграють на FelSziget Peninsula Festival в місті Тиргу-Муреш. Завдяки організаторам угорського Sziget це місто щороку претворюється на музичну столицю Румунії.

Днями ж ГАЙДАМАКИ вирушили в тур п’ятьма країнами Європи. З 1 по 9 травня гурт виступить на голландському Bevrijdingsfestival, в клубі KTS – центрі альтернативної музики Фрейбурга, Німеччина, у швейцарському клубі Schuetzi Kulturzentrum, у великому музичному осередку Ґетеборґа Musikens Hus, Швеція, та на гучному ювілеї польської компанії Agorа, що наприкінці травня видає спільний альбом ГАЙДАМАКІВ з культовим польським гуртом Voo Voo. Потужне шоу ГАЙДАМАКІВ у колоритному стилі «козак-рок», створене за допомогою німецького продюсера гурту Kader Kesek та ще більше вдосконалене протягом зимового європейського туру, скоро побачать і почують Італія, Австрія та Канада. Гурт з нетерпінням чекає на зустріч і з українськими прихильниками.

Пресс-служба


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Інтелектуальна Етно-система «Гайдамаки»: Орієнтація на місцевості Євросоюзу
ІНТЕРВ'Ю
Інтелектуальна Етно-система «Гайдамаки»: Орієнтація на місцевості Євросоюзу
26.02.2009

На початок 2009-го року Гайдамаки відвідали Сербії, а точніше – містечка Кустендорф, яке виникло на місці колишньої лижної бази, засновник якого – всесвітньо відомий режисер і музикант Емір Кустуріца. Паралельно хлопці завершили у Варшаві запис і зведення своєї частини матеріалу для спільного альбому з легендою польської рок-сцени – групою WOO WOO. Ми вирішили поспілкуватися з бас-гітаристом Володимиром Шерстю ком напередодні відїзду групи у черговий плановий гастрольний тур.

Атака «Гайдамаков»
ІНТЕРВ'Ю
Атака «Гайдамаков»
15.02.2008

В последние годы «Гайдамаки» стали постоянными гостями в Западной Европе, где уже завоевали немало поклонников. Очередное турне связано с выпуском нового альбома «Гайдамаков» под названием «Кобзарь», который будет продаваться как в Германии, так и по всей Европе. Перед гастролями наш корреспондент поговорил с вокалистом и главным «гайдамакой» Александром Яромолой.

Олександр Ярмола: «Кобзар був українським блюзменом!»
ІНТЕРВ'Ю
Олександр Ярмола: «Кобзар був українським блюзменом!»
04.02.2008

Незабаром вийде новий альбом українського гурту або, як вони себе називають, «інтелектуальної етносистеми» «Гайдамаки». Реліз диску «Кобзар» буде супруводжуватися гастролями по Європі.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
УкрОп
УкрОп
2015
альбом
слухати
Кобзар
Кобзар
2008
альбом
рецензія
Ukraine Calling
Ukraine Calling
2006
альбом
слухати
Гайдамаки
Гайдамаки
2000
альбом
слухати
Не ходи за мною...КЛІП
Не ходи за мною... · 2017
103 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!