Гайдамаки презентують відео, присвячене проблемі Чорнобиля

18.04.2009 · Новини

Кліп на пісню «Мені здається», знятий в Чорнобилі та безлюдній Прип’яті, створений з використанням вражаючих архівних матеріалів, є подорожжю у простір, де загинула цивілізація, але вирує життя.

Олександр Ярмола, лідер Гайдамаків: «Земля маленька і крихка, людство ще не має досвіду у вирішенні глобальних проблем. Не треба думати, що все позаду – проблема Чорнобиля сьогодні досі актуальна. Чорнобиль є лише моделлю, маленьким прикладом того, що може трапитися, якщо технічні досягнення людства здобуті не в гармонії зі знанням духовним. Але природа долає негативну енергію і я не бачу причин вважати Чорнобиль мертвим містом. Я народився в Чорнобилі і хочу, щоб на мою Батьківщину повернулося нормальне життя.»

Останні дослідження доводять, що радіаційний фон у Чорнобилі у всіх без вийнятку місцях не перевищує фон районів Києва. Досі небезпечною є лише десяти кілометрова зона навколо Прип’яті, тому багато мешканців Чорнобиля і справді вертають до своїх домівок. Старожили міста, серед яких були й однокласники Олександрових батьків пригощали музикантів, режисера кліпу Сергія Волкова та художника Геннадія Гутгарца місцевим молоком…

Олександр Ярмола: «Ми плануємо здійснити ще кілька проектів, пов’язаних з Чорнобилем. Наша мрія - зробити Чорнобиль центром новітньої культури, місцем зустрічі прогресивної, соціально свідомої молоді, Каліфорнією ХХІ століття. Інакше хтось інший за нашою спиною приватизує тридцяти кілометрову зону і за 20 років побудує на місці Чорнобиля комплекс борделів та Лас-Вегас, знову віддавши моє рідне місто на поталу Вавилону».

В день аварії на ЧАЕС, що визнано Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф, кліп Гайдамаків «Мені здається» покажуть провідні загальнонаціональні та регіональні українські телеканали усіх форм віщання, яким не байдуже здорове майбутнє наших дітей та пам’ять загиблих у боротьбі за нього.

* Переглянути кліп «Мені здається» вже зараз можна в мережі Інтернет за лінком:
http://haydamaky.com/ua/media.php?youtube=680

ПУБЛІКАЦІЇ
Інтелектуальна Етно-система «Гайдамаки»: Орієнтація на місцевості Євросоюзу
ІНТЕРВ'Ю
Інтелектуальна Етно-система «Гайдамаки»: Орієнтація на місцевості Євросоюзу
26.02.2009

На початок 2009-го року Гайдамаки відвідали Сербії, а точніше – містечка Кустендорф, яке виникло на місці колишньої лижної бази, засновник якого – всесвітньо відомий режисер і музикант Емір Кустуріца. Паралельно хлопці завершили у Варшаві запис і зведення своєї частини матеріалу для спільного альбому з легендою польської рок-сцени – групою WOO WOO. Ми вирішили поспілкуватися з бас-гітаристом Володимиром Шерстю ком напередодні відїзду групи у черговий плановий гастрольний тур.

Атака «Гайдамаков»
ІНТЕРВ'Ю
Атака «Гайдамаков»
15.02.2008

В последние годы «Гайдамаки» стали постоянными гостями в Западной Европе, где уже завоевали немало поклонников. Очередное турне связано с выпуском нового альбома «Гайдамаков» под названием «Кобзарь», который будет продаваться как в Германии, так и по всей Европе. Перед гастролями наш корреспондент поговорил с вокалистом и главным «гайдамакой» Александром Яромолой.

Олександр Ярмола: «Кобзар був українським блюзменом!»
ІНТЕРВ'Ю
Олександр Ярмола: «Кобзар був українським блюзменом!»
04.02.2008

Незабаром вийде новий альбом українського гурту або, як вони себе називають, «інтелектуальної етносистеми» «Гайдамаки». Реліз диску «Кобзар» буде супруводжуватися гастролями по Європі.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
УкрОп
УкрОп
2015
альбом
слухати
Кобзар
Кобзар
2008
альбом
рецензія
Ukraine Calling
Ukraine Calling
2006
альбом
слухати
Гайдамаки
Гайдамаки
2000
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

«Українська пісня – 2018» приймає заявки від молодих виконавців
АНОНСИ
«Українська пісня – 2018» приймає заявки від молодих виконавців
03.05.2018

Новий масштаб, кардинально інший рівень але мета залишається незмінною: пошук нових яскравих облич на українській музичній сцені