Завітай «На квартирник до Лесі Українки»!

01.04.2009 · Новини

Коли:
по п’ятницях, о 19:00

Куди:
Музей  Лесі Українки на вулиці  Саксаганського 97 (від метро Університет йти через ботанічний сад до вул. Л.Толстого і по перпендикуляру вгору до Саксаганського,  потім  ліворуч).

В 1899-1909 роках українська поетеса Леся Українка проживала в Києві за цією адресою.  В будинках поруч мешкали її друзі – видатні діячі української культури Микола Лисенко, Михайло Старицький, Панас Саксаганський. Частенько погостювати до них приїздив і Іван Франко. О, які то були вечори!

Починаючи з 20 березня 2009 року в будинку Лесі Українки знову будуть проводитись вечори музики та поезії. Камерність залу дозволяє слухачам та виконавцям творити концерт разом. Найкраще сприяє цьому акустичний формат виступів.

Останнім часом українські рок-гурти, вимушено, за відсутності організаційних та матеріальних ресурсів, переважно виступають у клубах (барах, кафе, пабах), а не в концертних залах. Складається ситуація, коли далеко не кожен може піти в такий заклад послухати улюблений колектив, і навпаки, той хто приходить туди, не обов’язково йде саме на той гурт, який виступає, а просто - відпочити, провести час. Основною ідеєю проведення «квартирників» є надання можливості слухачам і музикантам сконцентруватись на творчості: на Музиці і на Слові.

Організаторами цих акцій є лідер київського рок-гурту «Самі Свої» Олег Сухарєв та дирекція Музею видатних діячів української культури.

Проект вже підтримали рок-гурти: «Самі Свої», «САД», «Пропала Грамота», «Тарута», плануються концерти і інших гуртів та авторів-виконавців.

Для інформування створено спільноту:
community.livejournal.com/kvart_u_lesi

Крім того концерти будуть анонсуватись на
www.molode.com.ua
www.kataklysmosfactory.com
www.samisvoji.domivka.net  та інших.

***

ТаРута10 квітня обіцяє бути не менш душевним, адже у вас є можливість почути акустичну версію фундації «ТаРУТА». Крім вже знайомої слухачу програми, етно-рокери обіцяють презентувати нові пісні з циклу «Вовчі Гони», написані на слова «Відповідального за долю Всесвіту», львівського митця Юрка ВовкоГона. По новому прозвучать і старі пісні з альбому «Народжені в ЛЮ…», презентація якого намічена на цьогорічне Купайло.

Але не тільки новими творами потішить шановне панство «Етно-Рок Фундація «ТаРУТА». Як і під час концерту на день весняного рівнодення, гурт хизуватиметься ще й новим інструментом! Цього разу у незвичній іпостасі постане ударник гурту Тарас Козак, який окрім барабанів і перкусії пречудово грає ще й на ксилофоні.

Тож, запрошуємо «На квартирник до Лесі Українки»! Буде дуже ксилофонічно.


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії