Українських рокерів прийшов оцінити британський «Deep Purple»

17.10.2008 · Фото 16 жовтня відкриття серії благодійних рок-вечірок, організованих радіостанцією ДжемFM, відвідали  кращі вітчизняні непопсові музиканти. Сенсацією першої рок-вечірки став прихід легенд світового року – гурту «Deep Purple», які схвально оцінили  виступ гуртів «Таршис» і «Диверсанти».

Українські, популярні рок-гурти «Таршис» та «Диверсанти» не лише відкривали вчорашню серію рок-вечірок, а й представляли публіці свої нові пісні з майбутніх альбомів. Оцінити вечірку та підтримати колег прийшли: гурт «Братья Карамазовы», Едуард Приступа («Неділя»), Олег Собчук («С.К.А.Й.»), Марія Бурмака, Сергій Присяжний («Мотор'ролла»), Сергій Підкаура («The Вйо»), Віталій Кириченко («Нумер 482») та ін.

Справжньою сенсацією став прихід на Джем-вечірку ветеранів світової рок-музики – «Deep Purple»! Зірки вирішили зайти і ознайомитися з музичним меню в столичному рок-клубі «Докерс АВС». Залишаючи заклад, музиканти «Deep Purple» небагатослівно, але влучно прокоментували почуте на першій Джем-вечірці – «is very good ukrainian rock music».

«Першу нашу вечірку можна вважати вдалою, хоча б тому, що її відвідали кращі люди, які сьогодні творять сучасну українську музику – коментує Олександр Стасов (шеф-редактор Джем FM). – А прихід легендарних «Deep Purple» можна вважати своєрідним освяченням дійства».

Джем-вечірки мають в собі дві окремі складові – музичну та благодійну. Творчий аспект полягає в презентації молодих перспективних музикантів відомими артистами. Благодійна ж частина направлена на допомогу хворим дітям. Весь касовий збір від рок-вечірок накопичується для покупки систем переливання крові відділенню дитячої онкології однієї з київських лікарень. Одна така система, на сьогодні, коштує понад 200 $. До того ж ініціативна група планує популяризувати донорство серед молоді та відвідувачів вечірки. Власне, ДЖЕМівська програма розвитку донорства вже має символіку та назву – «КРАЩІ ЛЮДИ». «Кращими» за логікою гуманітарного проекту є ті люди, що відвідали вечірки та заплатили за квиток, і, звісно ж, музиканти які відіграли благодійний концерт.

Олег Карамазов – лідер гурту «Братья Карамазовы»: «Ми готові підтримати будь-які ініціативи Джем FM, адже, на сьогодні, це єдина радіостанція, що крутить непопсову музику, та гуртує навколо себе рок-музикантів. А той аспект, що ці драйвові Джем-вечірки є до того ж благодійними, додає тусовці благородності, що не можна не вітати!»

Борис Таршис, гурт «Таршис»: «Я в захваті. По-перше – мені подобається виступати на Джем-сесії, по-друге – на мою думку, дуже вдало підібрали тандем з гуртом «Диверсанти»: ми схожі за стилем. Сподобалася і атмосфера вечірки на якій було багато друзів. А коли виявилося, що там і «Deep Purple» – енергія переповнювала. Так я ще не виступав!»

Довідка:

Джем FM продовжує серію Джем-концертів «Живий звук. Твій рок-н-рол». Цієї осені відбудеться низка гучних подій, що приємно вразять слухачів Джему. Вже в середині листопада в рамках українського туру, в Києві відбудеться творчий вечір-концерт Світлани Сурганової.

29 листопада в Палаці Спорту Джем FM презентує великий сольний концерт уральської групи «Чайф». Рік закінчиться сенсаційним туром «Агати Крісті». Гурт підготував для українських прихильників три прем’єри. В наступному, 2009-му, ми продовжимо дивувати такими подіями, як творчий вечір Сергія Чигракова («Чиж і Ко»), концерт пітерського гурту «БіллізБенд». Інші подробиці Ви зможете дізнатися на частоті Джем FM «95,6 FM».Українських рокерів прийшов оцінити британський «Deep Purple» | Фото
Українських рокерів прийшов оцінити британський «Deep Purple» | Фото
Українських рокерів прийшов оцінити британський «Deep Purple» | Фото
Українських рокерів прийшов оцінити британський «Deep Purple» | Фото
Українських рокерів прийшов оцінити британський «Deep Purple» | Фото
 
ПУБЛІКАЦІЇ
Постфактум: Джем ФМ отметили 5-летие
ФОТО
Постфактум: Джем ФМ отметили 5-летие
12.05.2010

В конце апреля одна из самых популярных радиостанций Украины отметила маленький, но важный юбилей - 5 лет эфира. Со сцены Дворца Спорта выступили с поздравлениями ВВ, Сплин, Мумий Тролль и БИ-2

Джем-фм оголосив конкурс, присвячений гурту Пікнік
НОВИНИ
Джем-фм оголосив конкурс, присвячений гурту Пікнік
11.12.2007

Якщо ви не хочете проґавити дивовижне (як обіцяють) шоу за участі гурту Пікнік і Вадіма Самойлова з Аґати Крісті – вам знову до Джему

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів