Незабаром: ТІК презентують нову платівку

22.09.2008 · Анонси Тверезі і культурні любителі оленів перегорнули чергову сторінку у своїй творчій історії - їх новий альбом вже готовий і за кілька днів буде презентований у Києві.

На диску міститься 12 треків, в тому числі і вже відомі хіти «Прощайте, дівчата» и «Білі троянди». В музичному плані другий альбом ТІКу більш виважений і зіграний. На відміну від «Літерадури» він повністю записаний музикантами гурту, без допомоги сесійних спеціалістів, що пішло тільки на користь, простежується вже не тільки шалений запал, а і професійна розкутість. На численні закиди музичних критиків щодо специфічного оленівського суржику, ТІК офіційно заявляє: всі учаснику гурту мають вищу педагогічну освіту, а на сцені втілюють ретельно створений художній образ «звичайних пацанів», з їх сьогоднішньою мовою, турботами, переживаннями і надіями.

Назву альбом отримав дещо неоднозначну - «Тихий». Ось, що каже про нові пісні фронтмен ТіКу Віктор Бронюк:

HNY

Написали гарну пісню, про найулюбленіше свято на Землі, а потім виявилося, що пісня з такою самою назвою, років тридцять назад вже була в якоїсь маловідомої шведської групи ABBA. Ми подумали.., але всім подобається, не викидати ж її тепер з альбому...

В день народження…

Знаєте, як грають на весіллях? Три бистрих - один мєдляк. Так само і ми. А якщо серйозно, то ця річ для мене є дуже важливою і дещо автобіографічною. Гарна мелодика подібна до молодіжних фірмових серіалів про кохання і найважливіші питання буття.

В хаосі випадкових стосунків буває так важно розгледіти, і не пропустити справжнє почуття.... Мені це вдалося, чого і вам бажаю.

ГОСТІ

Українці – дуже гостинна нація і тому ми часто стаємо заручниками свої доброти. Відкриваємо серце і душу на всі 100, а потім страшенно переживаємо, що нам зіпсували життя. Ми вважаємо, що до всього в житті потрібно ставитись з гумором, тому соціальна драма розігрується на тлі веселого музичного шабашу духової секції.

«Хто буде первим?» - не дочекаєтесь!

Полька

Тут ми граємо. І танцюємо. Полька – дуже специфічний жанр, дуже красномовний і якнайкраще передає настрій українського характеру. Можливо хтось вважає, що це анахронізм, проте Ви самі прекрасно знаєте, яке б гламурне і поважне не було весілля, після другого столу, навіть найбільші віпи пускаються в танок. Полька підіймає стадіони і площі, запалює «найважчі» зали і заряджає енергією не згірше Кашпіровського (до речі нашого земляка, злет його кар’єри почався у Вінницькій обласній психіатричній лікарні).

ЕРЕНБІ

В Україні вирує соціально активне життя, отож ми не могли стояти осторонь проблем суспільно економічного життя. Кидайте курити і сідайте перечитувати Сухомлинського з Вольтером, будемо разом рятувати зелені легені планети.

Про воно

Можливо, ніщо так вірно не характеризує менталітет українців, як старий анекдот: «Яка страна, такі й теракти». Українці, як діти – щирі, безпосередні, а якщо і здатні на якусь шкоду, то вона є мінімальною.

Одного разу, в одному селі, коли всі напилися в ср...ку, творилося страшне прєступлєніє… Детальні подробиці, і речові докази шукайте на платівці «Тихий».

Про Капєц

Прагнучи задовольнити всі музичні потреби наших слухачів, ми не обійшлись без найпопулярнішого жанру: «міський шансон». Традиційні страждання ліричного героя притаманні шансону, ми перенесли на інше беззахисне живе створіння. «Капєц» - квінтесенція нелюдських страждань й ненаситної жаги до життя.

СВЄТА

Після виходу альбому «Літерадура», найпопулярнішим запитанням на прес-конференціях було: «У вас є пісні про кондукторів, про міліціонерів, про вчительку, а чому не має про журналістів?». Тепер маєте.

Свєта, якщо ти чуєш цю пісню, більше так не роби.

СІНЄГЛАЗКА

Сінєглазка – найпопулярніший сорт картоплі на Вінничині. Родить велика і багато, годує цілий рік, саме їй і завдячуємо гарним фізичним станом групи. Це версія для допитливих. Для гіпер допитливих - романтична сага для гопніків. Саме цією композицією, ми підкреслюємо свій життєвий принцип: ТІК – це музика для усіх живих людей, а «сємки» (насіння соняшника), такий же споконвічно український наркотик, як і сало, ще ніхто не забороняв.

Білі троянди

Робити кавер на цей хіт, було серйозним іспитом для гурту. Ми прекрасно розуміли ризик цієї авантюри, і що навряд чи вдасться відтворити успіх «Ласкового мая». Проте ефект перевершив всі сподівання. Ми недавно спілкувались з Андрієм Разіним, він каже, що чув мільйон версій, проте наша здається йому самою вдалою. Крім того, Андрій приємно вразив нас своєю обізнаністю з репертуаром нашого гурту, і попросив якнайшвидше надіслати йому новий альбом, що ми з задоволенням і зробимо. Особисто для мене ця пісня стало гімном мого нового життя в статусі одруженого чоловіка. Кліп на пісню «Білі троянди» знімався безпосередньо на нашому з Тетянкою весіллі, і раз 18 виконувався там же на біс. Експеримент вдався не тільки в музичному плані, але і став прецедентом на ринку кліпмейкерства, адже мало хто вдається до настільки автобіографічного відеоряду.

Good-bye, girls

Прощайте, дівчата, і пробачте, якщо якесь дуже гарне дівоче ім’я ми там не вказали, хоча і дуже старалися перерахувати всіх наших прихильниць поіменно. Ця пісня була заглавною у турі «Байки про оленів». Ми прекрасно розуміли, що 27 міст – це дуже жорсткий графік, і дисципліна буде не згірш ніж в армії. Хлопців поголили налисо, перевдягнули начисто і … наші дівчата ледве нас дочекались.

Ой піду я на гору крутую

Народна українська пісня у виконанні моєї мами, сестрички і трьох сусідок. Як і прийнято у нас на селі, гонорар, спеціально запрошені зірки, забрали могоричем. Жіночки так розпалилися на запису, що наспівали пісень на три альбоми, мабуть тепер доведеться і їх продюсувати. Єдине треба викопати картоплю, прибрати бурячки і городину, зачинити збіжжя у льоху, а тоді й можна приєднатися до нас на новорічні корпоративи. В селі ж зимою – мертвий сезон.


Послухати ж тихих ТІКів наживо можна буде 25 вересня в Докер Пабі.

 
ПУБЛІКАЦІЇ
ТIК та Анастасія Приходько презентують композицію ІсторіЯ
НОВИНИ
ТIК та Анастасія Приходько презентують композицію ІсторіЯ
06.05.2016

Пісня ІсторіЯ є присвятою від гурту ТІК всім небайдужим українцям. Які не бажають, вкотре жаліючись, ходити по замкненому колу. Котрі готові з новими силами і незламною вірою будувати омріяне щасливе майбутнє

 «Люби ти Україну» – зазвучало тисячами голосів в Палаці Спорту
ФОТО
«Люби ти Україну» – зазвучало тисячами голосів в Палаці Спорту
10.02.2015

1 лютого, гурт ТІК розпочав свій ювілейний тур «Люби ти Україну» з великого концерту в Палаці Спорту в Києві. Більше двох годин неймовірної атмосфери і шалених ритмів. Тисячі голосів підспівували відомим хітам та пісням, які справді стали народними

«Від виборів до виборів» ми обираємо лідерів...
НОВИНИ
«Від виборів до виборів» ми обираємо лідерів...
25.10.2014

Ми відкладали цю публікацію останнього передвиборчого дня. Віктор Бронюк і самі ТІКівці не будуть говорити вам, за кого саме голосувати. Але в одному точно запевняють: голосувати треба чесно, тверезо і культурно

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Люби ти Україну
Люби ти Україну
2015
альбом
слухати
Весільний
Весільний
2011
альбом
тиХИЙ
тиХИЙ
2008
альбом
слухати · рецензія
ЛiтераDура
ЛiтераDура
2007
альбом
слухати · рецензія
Злива [feat. Христина Шишпор]КЛІП
РоботКЛІП
Робот · 2016
3 млн переглядів
Запах війниІНШЕ
Запах війни · 2014
2 млн переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!