Перлини Сезону 2008 - підсумки

23.07.2008 · Новини

У вихідні, 19-20 липня, відлунав тринадцятий фест Перлини Сезону. Особливість цьогорічного дійства полягала в тому, що фестиваль запросив позмагатися поміж собою виконавців, відзначених званнями та дипломами на Перлинах минулих років, при чому без розрізнення за стилями. Всього взяли участь у змагові 13 гуртів, з яких п’ятеро отримали нагороди вже від цьогорічної забави. «Найкращим гуртом Перлин Сезону-2008», за одностайною думкою журі, було визнано Антитіла.

Іншими відзначеними стали:

Смарагда (Київ) – «Перспектива Перлин Сезону-2008»;
Роллікс (Херсон) – «Гурт правильної музики на Перлинах Сезону-2008»;
Царське Село (Київ) – «Питомо український рок на Перлинах Сезону-2008»;
F.O.C. (Запоріжжя) – «Найкраще шоу на Перлинах Сезону-2008».

До суддівської ради входили зокрема Діля (Едуард Приступа, чільник гурту НеДіля), Дмитро Ципердюк (учасник Dazzle Dreams) – люди, котрі знають музику не за чутками. І вони успішно підтвердили це з підмостків Перлин Сезону-2008, виступивши на них як гості.

Гурт НеДіля, який завершував перший день дійства, постав перед глядачем у справжній рок-іпостасі: зі щільним натиском у звучанні і підривним ритмами. На жаль, виступ НеДілі був скороченим, проте хлопці все ж встигли вперше винести на люди свою найсвіжішу пісеньку під назвою Туса. Швидше за все, що це награння стане популярним, позаяк Туса має усі задатки для цього: весела, легко запам’ятовується і підспівується, з «рівним» диско-ритмом.

Dazzle Dreams, наразі, не часто випадає нагода послухати наживо ще й із живим барабанником, однак запорожцям та гостям міста фестиваль надав таку можливість. Впереміш зі своїми відомими за кліпами гітами, гурт виконав кілька робіт з майбутнього доробку. З представленого можна зробити певне уявлення про другу платівку: ті, кому за 35, згадають модну стилістику своїх шкільних років, а ті, хто лише починає ставати меломаном, зможуть на власні вуха переконатися, що цілком придатними для танців можуть бути не лише швидкі ритми.

Завершив забаву Тартак, який виконав мішанку зі своїх різних платівок. Підспівувати народними голосами хлопцям допомагали дві чарівні співунки, які окрім голосового насичення додали ще й краси у картинці, а також чільник щойно нагородженого Роллікса Дмитро Ігнатов, якого гостинно запросив на сцену  Сашко Положинський, аби виконати Мікроff/onну Перевірку. Нагадаємо, що її написали саме ролікси.

fdr.com.ua


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Святкування дня Молоді та фестиваль «Перлини Сезону»
АНОНСИ
Святкування дня Молоді та фестиваль «Перлини Сезону»
20.06.2006

24 червня в столиці України місті Києві на Майдані Незалежності відбудеться святковий концерт до Дня Молоді України. В програмі беруть участь: гурт «Мандри», «Скрябін», а також відбудеться презентація учасників Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Перлини сезону - 2006». Початок концерту о 19:00.

Отбор на фестиваль Перлини Сезону 2006 в Киеве
НОВИНИ
Отбор на фестиваль Перлини Сезону 2006 в Киеве
07.06.2006

Свершилось чудо. Теперь фестиваль «Перлини сезону» четко определился, что из 300 демок, на прослушивание в Киев приедет 40 групп и они выступят в клубе «Бочка» 11 июня в воскресенье с 10.00 до 18.00.

«Перлини сезону»: фестиваль непотрібної музики?
НОВИНИ
«Перлини сезону»: фестиваль непотрібної музики?
16.06.2005

В Україні мало фестивалів. В Україні катастрофічно мало рок-фестивалів. Але коли українські музиканти зустрічаються з Дирекціями тих українських фестивалів... Давно наболіла і весела тема. Ми пропонуємо її для обговорення.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії