Запахло смаженим чи Лос Альбомос

03.07.2008 · Новини

Як смачно пахне із студійної «кухні» звукозапису «Аркадія»! А все тому, що шеф-кухар готує  фірмову страву: яйця, цибуля і спеції, саме в такому вигляді буде начиння музичного пирога, що незабаром запропонує нам гурт Los Dinamos. Фанк цього разу переплітатиметься з ритм’н’блюзом, а місцями навіть з тріп-хопом. Єдина година якісного саунду у виконанні гурту, до речі у двох учасників скоро будуть дні народження, можливо хлопці покажуть свою платівку вже до 23го липня. Проте не будемо лізти поперед батька в пекло, бо всі страви будуть виноситись по повній готовності, у повній комплектаціїї та боєздатності.

Хочеться відмітити, що паралельно протягом чотирьох років записується інша платівка «дінамосів», що наче скульптура постійно ваяється та зашкурюється, та тривайлий час її випуску каже лише про те, що наразі в Україні дуже мало відповідних звукачів, що могли б не лише якісно звести композиції, але й зробити це грамотно, враховуючи всі нюанси даного напряму музики. Можна лише позаздрити терпінню хлопців, що постійно натикались на нерозуміння, але не покинули справи і йдуть до кінця, відшліфовуючи свої пісні. І все ж яка з платівок буде першою? Яка з них більше сподобається українському слухачеві? Та що готує нам гурт надалі? На ці запитання ми незабаром отримаємо вичерпні відповіді.

Текст: Мар’яна Маринченко


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!