V Фестиваль «Фортеця»: програма та хедлайнери

18.06.2008 · Анонси П’ятий Молодіжний музичний Фестиваль ФОРТЕЦЯ проходитиме з 27 по 30 червня 2008 року в місті Білгород-Дністровський на території середньовічної Акерманської фортеці.

Традиційно Фестиваль буде тривати чотири дні, протягом яких глядачі зможуть прослухати понад 20 колективів, що будуть презентувати різні музичні напрями. Окрім того, на відвідувачів Фестивалю очікують конкурси та пляжні дискотеки. Серед гостей цьогорічного Фестивалю - Пара нормальных, Chiliбомберс, Танок на Майдані Конґо, Альона Вінницька, От Вінта, Dazzle Dreams, Скрябін та інші.

У день рок-музики, 29 червня, на сцені «ФОРТЕЦІ» буде проходить конкурс молодих виконавців, переможець якого отримає приз від партнерів Фестивалю ФОРТЕЦЯ: професійний запис синґлу в студії звукозапису «Комора» та низку «живих» виступів в одному з найпопулярніших закладів Києва - «Докер Пабі». Гурти, які виступати перед глядачами, були відібрані внаслідок голосування на сайті Фестивалю, де зареєструвалася неймовірна кількість виконавців з усієї України – 342 колективи! На сцену ж вийдуть: Gorod Solntsa, Десь Поруч, Пятый Угол, Bessoven, Эффект Бабочки та МЫ100.

Вартість вхідного квитка – 5 гривень. Всі кошти, отримані таким чином, за домовленістю з міською владою Білгород-Дністровська перераховуються у фонд Акерманської фортеці. Таким чином, кожен відвідувач Фестивалю ФОРТЕЦЯ зможе не лише гарно відпочити, отримати насолоду від якісної музики, але й долучитися до великої благодійної справи – збереження унікальної пам’ятки історії України.

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Фестиваль Фортеця: стартував оновлений конкурс!
АНОНСИ
Фестиваль Фортеця: стартував оновлений конкурс!
24.10.2008

На сайті Молодіжного музичного Фестивалю «Фортеця» розпочався конкурс молодих виконавців, який складатиметься з трьох сезонів: осіннього, зимового та весняного

Аккерманская крепость выдержала 5-й штурм музыкой (ч.2)
ФОТО
Аккерманская крепость выдержала 5-й штурм музыкой (ч.2)
04.07.2008

Следующий, завершивший весь фестиваль день ознаменовался гала-концертом на который съехалось множество звездных гостей, чтобы окончательно удовлетворить и без того не разбалованную местную публику. К слову, публики в стенах крепости в этот последний вечер наблюдалось такое количество, которого было вполне достаточно, чтобы в корне изменить ход истории несколько столетий назад – такой толпе никакой штурм не страшен

Аккерманская крепость выдержала 5-й штурм музыкой
ФОТО
Аккерманская крепость выдержала 5-й штурм музыкой
04.07.2008

Вот уже 5-й год существует традиция штурмовать средневековую Аккерманская крепость в г. Белгород-Днестровский звуком, светом и таким количеством людей, которому позавидовала бы вся Османская империя. Данную традицию создал молодежный музыкальный фестиваль Фортеця, с 27 по 30 июня сего года в очередной раз подаривший зрителям множество музыкальных эмоций, музыкантам – возможность поучаствовать в конкурсе молодых команд

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!