День незалежності з Махном 2007 – більше літератури, більше музики!

13.07.2007 · Новини

24 та 25 серпня 2007 року у Гуляйполі відбудеться Другий музично-літературний андеграундовий фестиваль День незалежності з Махном. На гостей чекають дві доби шаленого степового драйву та справжнього махновського відпочинку.

«Цьогорічний фестиваль буде гідно продовжувати закладені у минулому році традиції – буде весело, голосно та андеграундово, – говорить ідеолог фестивалю, голова Мистецького об‘єднання «ОstаNNя Барикада» Олесь Доній. - Разом з тим ми плануємо підвищити рівень фестивалю, запросивши більш якісних виконавців, розширивши представлені літературні жанри та запросивши представників інших видів мистецтв, наприклад, театри. Наш фестиваль  – після подій, які відбуваються з фестивалями у цьому році, взагалі чи не єдиний фестиваль подібного масштабу в Україні за межами Києва. Все це говорить на користь того, що усім шанувальникам української музики та літератури необхідно складати речі та вирушати в Гуляйполе!»

Чим же фестиваль цьогорічний буде відрізнятись від минулорічного? Перш за все - якістю. Не дивлячись на те, що минулорічний фест був високо оцінений глядачами та критиками, МО «ОstаNNя Барикада» розуміє, що межі досконалості немає. Відтак, цілий рік вивчався досвід українських та закордонних фестивалів, і ретельно продумувалась програма та організація цьогорічного фесту.

Головний принцип фестивалю 2007 – більше літератури, більше музики. Замість стандартних для українських фестивалів півгодинних виступів виконавців, буде запропоновано повноцінні сольні концерти тривалістю не менше години. А «Махновські читання», які стали однією з візитівок минулорічного фестивалю, будуть проходити кілька разів у різних жанрах. На цьогорічний фестиваль обов‘язково приїдуть ті, хто не доїхав у минулому році, а також планується показати велику кількість нових імен в українській літературі.

«Після занепаду Червоної рути та Перлин сезону, в Україні не залишилось фестів, які б відкривали нові імена, – говорить виконавчий директор фестивалю Ксенія Омельченко. - Ми змінимо цю ситуацію. На фестивалі буде оголошено музичний гурт та письменника в номінації «махновське відкриття року». Переможці отримають право бути хедлайнерами на цьогорічному фестивалі та виступатимуть на наступному, а також цілий рік прийматимуть участь у мистецьких акціях, які організовує МО «ОstаNNя Барикада.»

Крім музики та літератури, гостям фестивалю буде чим розважитись. Вдень заплановані виступи найоригінальніших театральних колективів України, літературні презентації, та мистецькі перформенси. Для дітей працюватиме спеціальний майданчик з ляльковим театром та казкарями. Після півночі мешканців наметового містечка зігріватиме «Бардівська ватра» - ексклюзивний і єдиний в Україні суб-фестиваль бардівської пісні.

На фестивалі буде розбито наметове містечко з інфраструктурою, де зможуть за символічну платню посилитись усі бажаючі. А тих, хто не потрапить до наметів з радістю приймуть до себе гуляйпільці. Мешканці махновської столиці очікують на фестиваль та вже готують місто до прийняття гостей.

«Чинуші святкують у Києві, а справжні українці їдуть у Гуляйполе», - це гасло і надалі лишається актуальним для України.  День незалежності треба святкувати весело, цікаво і зі смаком. Незабутні враження отримуються не на майданах великих міст, а на стадіоні у Гуляйполі. На єдиному в Україні музично-літературному андеграундовому фестивалі «День незалежності з Махном».


 
ПУБЛІКАЦІЇ
День Незалежності з Махном 2008 - програма фестивалю
АНОНСИ
День Незалежності з Махном 2008 - програма фестивалю
21.08.2008

23-24 серпня Третій літературно-музичний фестиваль «День Незалежності з Махном». м.Гуляйполе Запорізької області. Тачанки, кулемети, гвинтівки, поети, оголенні дівчата, геніальна поезія, круті гурти, якісний саунд, прикольна тусовка і напівбожевільна масовка. Тобто, ні фіга пояснити вам не зможемо, це просто треба бачити!

Літо на «барикадах»!
АНОНСИ
Літо на «барикадах»!
20.06.2008

Ви чекали? Ви питали? - Ми відповідаємо! Такі да! Мистецьке об'єднання «Остання барикада» такі знову збочується на літературних, музичних, неординарних, неадекватних і безбашенних фестивалях! Літня пропозиція: два замість одного!

Два дня анархии на Гуляйпольщине
НОВИНИ
Два дня анархии на Гуляйпольщине
04.09.2007

На родине самой противоречивой в истории страны личности - батька Махно - в Гуляйполе прошел фестиваль «День Независимости с Нестором Махно». Народ катался на тачанках, забрасывал политиков помидорами, слушал рок-музыкантов и вел себя настолько свободно, что казалось: здесь восстановили анархию. Корреспондент «Новой» побывал на фестивале, воспользовавшись праздником как поводом побольше узнать о батьке.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії