White - в складі групи новий DJ-скретчер

02.07.2007 · Новини

Не зійшов з колії гурт White після виходу з його складу DJ-скретчера Андрія Мішина (Dj MISSION), а в тому ж дусі продовжує набувати все більшого визнання з боку шанувальників українського року. Протягом деякого часу місце діджея на сцені було вільним, в тому ж числі концерт на честь презентації дебютного альбому під назвою «Бий першим!» теж обійшовся без скретчувально-клавішних ритмів. Проте незабаром настав той день, коли хлопці познайомились з невідомою на той час їм людиною. Це була DJ-скретчер Настя, яка називала себе Dj Arnaby. Олег Білий(лідер групи) запропонував Насті спробувати реалізувати себе в складі гурту White і тепер, як відомо Dj Arnaby являється повноправним учасником, а точніше учасницею даного гурту.

Вперше за пульт ця симпатична сіроока дівчина стала в неповних 16 років, з чого власне і почалась хвиля популярності. Неодноразове представництво України на міжнародних площадках, багаторічна практика виступів в кращих клубах Києва та України, участь в складі гурту ФлайzZzа сформували неабиякі навички та музичний досвід, що допомогло швидко адаптуватись перейшовши з такого музичного стилю, як «реггі» та все, що з цим стилем пов’язано до сімейства «РОКу».

Настя дуже вправно справляється з покладеними на неї завданнями та сама по собі енегрійна, комунікабельна і цікава людина. Дівчина-DJ - це свого роду колорит, іншими словами «фішка» для рок-гурту, як показав перший виступ за її участі в Запоріжжі на байк-шоу «Байкер Січ». Вдень пройшов парад мотоциклів в центрі міста. Олег Білий їхав в перших рядах з друзями байкерами на свому Honda Shadow. Наступного дня веселі купання з байкерами, а ввечері виступ, який відбувся на літній площадці клубу «Сова», що розташований на березі Дніпра.

Отже залишайтесь з нами, далі цікавіше!


 
ПУБЛІКАЦІЇ
W.H.I.T.E. - представили новою видео работу – «Байкер Сич»
НОВИНИ
W.H.I.T.E. - представили новою видео работу – «Байкер Сич»
09.05.2009

2 мая 2009 года в клубе ROUTE 66 состоялась презентация нового клипа известной украинской рок-группы W.H.I.T.E. - «Байкер Сич».

White: акустический презент-концерт
НОВИНИ
White: акустический презент-концерт
04.04.2007

В минувшую пятницу, 30 марта, в киевской кофейне «Бабуин» состоялась презентация второго, полноценного альбома группы White

LIVE.интервью: White
LIVE.ИНТЕРВЬЮ
LIVE.интервью: White
01.01.1970

Олег Белый:на сцену просто рвет. Не могу удержаться перед выходом. Это как секс, хочется почаще, побольше, подольше. Это как участие в хорошем фильме или в компьютерной игре...

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Megawhite
Megawhite
2010
альбом
слухати
Кинь Тачку!
Кинь Тачку!
2006
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії