3 червня в столичному клубі «Барви» відбувся дебютний виступ гурту «Еренеріа». За дуже короткий час його концертної діяльності, колектив на сьогодні відіграв вже три концерти за 13 днів, у гурта вже з’явились шанувальники і що більш приємно-шанувальниці. Привітати колег музикантів з цим видатним у їхній історії днем прийшли гурти «Ан!ме» та «Кола на Воді». До речі ці два колективи мають вже сформовані дружні відносини.
Ну тепер перейдемо безпосередньо до виступів музикантів.
Першими на сцену вийшли музиканти з гурту «Кола на Воді». Хлопці та дівчата, на сцені співали дві чарівні дівчини, почали заводити людей, що прийшли у той дощовий вечір до клубу. Потішав слухачів і гітарист гурту, під час однієї з пісень він разом з гітарою зістрибнув зі сцени і почав гасати під сценою, забувши про те, що його першочергове завдання грати, а не танцювати.
Відігравши свою півгодинну програму колектив звільнив сцену для дебютантів, музикантів гурту «Еренеріа». Вже після перших акордів стало видно. що багато друзів, які заповнили зал клубу «Барви» давно очікували на цей день і хлопці не підкачали. На сцені звучали як і їхні пісні так і кавер-версії на старі хіти рок сцени. Кульмінацією їхнього виступу стало виконання гімну України, під часу якого в залі незалишилось жодної людина котра сиділа на стільці. Як і водиться дебютантів не хотіли відпускати зі сцени і двічі викликали на біс. Одне я можу сказати точно, якщо хлопці будуть йти на такій швидкості і надалі, як вони пройшли ці 13 днів, то скоро їх буде знати вся країна.
Останніми на сцену в той вечір вийшов гурт «Ан!ме». Почали концерт хлопці з повільної пісні, яку виконав їхній друг. А ось після неї «Барви» просто почало розривати від енергії, що ще залишилась. До речі, цьому гурту, наскільки мені відомо, потрібен вокаліст. Саме це було написано на футболці гітариста. Хлопці хоч і були в якості запрошених на цей виступ, але так вийшло, що грали останніми і з функцією хедлайнерів впоралися на відмінно. Хлопці три рази намагались піти зі сцени, але під оплески глядачів вони знову і знову туди повертались.
Не дивлячись на те що це дійство відбувалось у неділю глядачі дуже гаряче підтримували всі команди. що виступали того вечора у Київському клубі «Барви». За це вам велика подяка. І до скорої зустрічі.
Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан