7 та 8 квітня - Украбіллі Вибух! #3

29.03.2007 · Новини

З нагоди 53-ї річниці рок-н-ролу, портал www.ukrabilly.com представляє:
Фестиваль Справжнього Рок-н-ролу «Украбіллі Вибух!» #3.
7 та 8 квітня 2007 року (субота, неділя).
Київ, БК Росток (М. Шулявська, вул. Гарматна, 26/2).
Початок: 18:00.
Вартість квитків: 30 грн. - 1н день; 50 грн. - 2а дні.
Хедлайнери: «Ot Vinta» (Рівне), «De Tazsos» (Варшава), «Catafalque» (Санкт-Петербург). Шалений драйв та справжній рок-н-ролл гарантовані!

12 квітня 1954 року американський співак Біл Хейлі та гурт «Комети» (Bill Haley & His Comets) записали «Rock Around The Clock» - пісню, котру всі музичні довідники та енциклопедії визнають як перший рок-н-ролл. Саме ця дата вважається офіційним днем народження цього музичного стилю і в Києві вже стало традицією відзначати її Фестивалем Справжнього Рок-н-ролу «Украбіллі Вибух!». 

7-8 квітня в столичному БК «Росток» відбудеться вже третій «Вибух!», організатором якого виступає Український Клуб Шанувальників Рок-н-ролу. Фест стрімко набирає оберти і цього року на шанувальників чекають два дні свята, протягом котрих вони мають змогу почути як українські гурти, що грають неорокабіллі, сайкобіллі, блюз, сьорф та різноманітні їх поєднання, так і гостей з Польщі, Росії та Білорусі.

Хедлайнером фестивалю стане найсамобутніший та найдрайвовіший рок-н-рольний гурт України, засновники стилю украбіллі - Ot Vinta (Рівне). В якості со-хедлайнерів виступатимуть команди Сatafalque (Санкт Петербург) та De Tazsos (Варшава).  

Сatafalque - це молодий гурт, який грає безкомпромісне та жорстке сайкобіллі європейського ґатунку. Колектив веде свою історію з 2005 року, проте вже має за плечима неабиякий концертний досвід, зокрема виступ з легендарною американською командою «The Quakes» та участь у минулорічному фесті «Украбіллі Вибух!», на якому сет Сatafalque був визнаний глядачами одним з найкращих.  

De Tazsos на сьогоднішній день являється найкращим сайкобіллі колективом на теренах Польщі. Гурт зібрався 2000 року, в його активі виступи одній сцені з такими гуртами як Robotix, Mad Heads, Kings Of Nuthin', Meantraitors, The Suspenders (ex-Slapping Suspenders), Kathy-X та багатьма іншими. Цього року гурт планує видати дебютний альбом, роботу над яким вже майже завершено. В Україні колектив виступатиме вперше.  

Розклад фестивалю «УКрабіллі Вибух!» #3:

7 квітня (субота):
Сatafalque (Cанкт-Петербург, psychobilly)
Ot Vinta  (Рівне, ukrabilly)
Outer Space (Київ, psychobilly)
Hellfire Sox  (Київ, psycho-punk)
Чеширський Пес (Вінниця, rockabilly/blues)
Scafandro's  (Мінськ, surf/psychobilly)

8 квітня (неділя):
De Tazsos (Варшава, psychobilly)
the CheekyBenders (Київ, neo-rockabilly)
Mystification (Житомир, psychobilly)
Stinx (Київ, punk'oi'billy)
Руки'в Брюки (Київ/Харків/Симферополь, rockabilly)
Sue Keen Sins  (Київ, psychobilly/surf)

 

 

 


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Украбіллі ВИБУХ!
ФОТО
Украбіллі ВИБУХ!
05.05.2014

Заранее запланированный список участников пришлось сократить почти в 3 раза (до 7 коллективов), а длительность фестиваля – до одного дня. Ввиду этих сокращений, нынешний Украбіллі ВИБУХ! получил не порядковый номер 10, а промежуточный – 9 с половиной

Фото: Украбіллі Вибух №8, день третий
ФОТО
Фото: Украбіллі Вибух №8, день третий
03.05.2012

Вашему вниманию заключительная часть фотографий с восьмого фестиваля Украбіллі Вибух. Hillbilly Kings, Mystification, Rocking Ham, Tomato Juice, Wild Wax Combo, The Meantraitors

Фото: Украбіллі Вибух №8, день второй
ФОТО
Фото: Украбіллі Вибух №8, день второй
02.05.2012

29 апреля, клуб Бинго, второй день фестиваля: Ze Raiders, Strait Jacket, Hot Dozzer, Dillberriezz, Руки'в Брюки, Pitmen, Restless

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії