7 та 8 квітня - Украбіллі Вибух! #3

29.03.2007 · Новини

З нагоди 53-ї річниці рок-н-ролу, портал www.ukrabilly.com представляє:
Фестиваль Справжнього Рок-н-ролу «Украбіллі Вибух!» #3.
7 та 8 квітня 2007 року (субота, неділя).
Київ, БК Росток (М. Шулявська, вул. Гарматна, 26/2).
Початок: 18:00.
Вартість квитків: 30 грн. - 1н день; 50 грн. - 2а дні.
Хедлайнери: «Ot Vinta» (Рівне), «De Tazsos» (Варшава), «Catafalque» (Санкт-Петербург). Шалений драйв та справжній рок-н-ролл гарантовані!

12 квітня 1954 року американський співак Біл Хейлі та гурт «Комети» (Bill Haley & His Comets) записали «Rock Around The Clock» - пісню, котру всі музичні довідники та енциклопедії визнають як перший рок-н-ролл. Саме ця дата вважається офіційним днем народження цього музичного стилю і в Києві вже стало традицією відзначати її Фестивалем Справжнього Рок-н-ролу «Украбіллі Вибух!». 

7-8 квітня в столичному БК «Росток» відбудеться вже третій «Вибух!», організатором якого виступає Український Клуб Шанувальників Рок-н-ролу. Фест стрімко набирає оберти і цього року на шанувальників чекають два дні свята, протягом котрих вони мають змогу почути як українські гурти, що грають неорокабіллі, сайкобіллі, блюз, сьорф та різноманітні їх поєднання, так і гостей з Польщі, Росії та Білорусі.

Хедлайнером фестивалю стане найсамобутніший та найдрайвовіший рок-н-рольний гурт України, засновники стилю украбіллі - Ot Vinta (Рівне). В якості со-хедлайнерів виступатимуть команди Сatafalque (Санкт Петербург) та De Tazsos (Варшава).  

Сatafalque - це молодий гурт, який грає безкомпромісне та жорстке сайкобіллі європейського ґатунку. Колектив веде свою історію з 2005 року, проте вже має за плечима неабиякий концертний досвід, зокрема виступ з легендарною американською командою «The Quakes» та участь у минулорічному фесті «Украбіллі Вибух!», на якому сет Сatafalque був визнаний глядачами одним з найкращих.  

De Tazsos на сьогоднішній день являється найкращим сайкобіллі колективом на теренах Польщі. Гурт зібрався 2000 року, в його активі виступи одній сцені з такими гуртами як Robotix, Mad Heads, Kings Of Nuthin', Meantraitors, The Suspenders (ex-Slapping Suspenders), Kathy-X та багатьма іншими. Цього року гурт планує видати дебютний альбом, роботу над яким вже майже завершено. В Україні колектив виступатиме вперше.  

Розклад фестивалю «УКрабіллі Вибух!» #3:

7 квітня (субота):
Сatafalque (Cанкт-Петербург, psychobilly)
Ot Vinta  (Рівне, ukrabilly)
Outer Space (Київ, psychobilly)
Hellfire Sox  (Київ, psycho-punk)
Чеширський Пес (Вінниця, rockabilly/blues)
Scafandro's  (Мінськ, surf/psychobilly)

8 квітня (неділя):
De Tazsos (Варшава, psychobilly)
the CheekyBenders (Київ, neo-rockabilly)
Mystification (Житомир, psychobilly)
Stinx (Київ, punk'oi'billy)
Руки'в Брюки (Київ/Харків/Симферополь, rockabilly)
Sue Keen Sins  (Київ, psychobilly/surf)

 

 

 


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Украбіллі ВИБУХ!
ФОТО
Украбіллі ВИБУХ!
05.05.2014

Заранее запланированный список участников пришлось сократить почти в 3 раза (до 7 коллективов), а длительность фестиваля – до одного дня. Ввиду этих сокращений, нынешний Украбіллі ВИБУХ! получил не порядковый номер 10, а промежуточный – 9 с половиной

Фото: Украбіллі Вибух №8, день третий
ФОТО
Фото: Украбіллі Вибух №8, день третий
03.05.2012

Вашему вниманию заключительная часть фотографий с восьмого фестиваля Украбіллі Вибух. Hillbilly Kings, Mystification, Rocking Ham, Tomato Juice, Wild Wax Combo, The Meantraitors

Фото: Украбіллі Вибух №8, день второй
ФОТО
Фото: Украбіллі Вибух №8, день второй
02.05.2012

29 апреля, клуб Бинго, второй день фестиваля: Ze Raiders, Strait Jacket, Hot Dozzer, Dillberriezz, Руки'в Брюки, Pitmen, Restless

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!