Нівроку-2006. Спогади і враження

19.10.2006 · Новини

Тернопіль... Файне місто зустріло вітром і такою холодригою, що дзигу зубів можна було використовувати в якості перкусії. Тому екскурсія по місту обмежилась походом до найближчого магазину в пошуках харчів та гарячого чаю. Навіть горілка фігурувала в пункті: теплий одяг. Добре, що нас запросили до себе погрітись брати по цеху та просто добрі друзяки - хлопці з гурту «Фліт». В тіснині, як кажуть, головне не штовхатись. Та нам було не до цього, адже розпочалась чергова сесія анекдотів, та з такими голосними коментарями, що навіть тітонька з сусіднього готельного номеру зазирнула.... мабуть теж закортіло прикольнутись. А попереду нас чекали обід і саундчек. І те, і інше - по п’ять балів. Все в комплексі: гарячий борщок під файну чарочку (то вже наша ініціатива) та відносно комфортний звук на сцені (що досить рідкісне явище в принципі). Аби ще організатори домовились з сонцем - ціни б їм не було. Незабаром підтягнулись інши наші «брати» (о! то велика в нас сім’я!) - хлопці з «Анни» і потупцювали на сцену в пошуках добре приготованого «м’ясця». Оце й уся прелюдія до ейфоричного рокового акту під назвою «Нівроку». 

Сам концерт... Та його треба дивитись й активно виснажуватись в голосно-спермовому виклику. І гламурний «Біонік», і фанкова «Оратанія», і  проникливі «27 день», і ми, як завжди, вкрай ліричні і «шизануті», і заводний «Фліт», підриваючий місцеву публіку, і потужну «Анну» і рокерів зі стажем - «Борщ» - це все треба відчути, як пляшку пива з ранку чи обіцяючий погляд інструктора по Кама-сутрі. Це повний сюр: патлаті горлопанячі хлопці в такому стані анабіозу, що позаздрять навіть професійні летаргісти, розхристані дівчата, яких можна цілувати просто так, без «Снікерсів» і інших Макдоналдсів, шкіряні мажори, гнучкі растамани, бідні студенти, розумні школярі, дитячий садок та інша «реально продвинута молодьож» стрибала в калюжах, місила багнюку, голосила, свистіла, тягнула щупальці назустріч світу... який навряд чи вже бачили залиті очі... Навіть дощ, що вже не стримуючись уперіщив, скандував: «Рок-н-рол ще трохи поживе!»

Владіслав Боніто.


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Файне місто – «Нівроку»
НОВИНИ
Файне місто – «Нівроку»
24.10.2006

Хто сказав, що всі гучні фестивалі минули, і залишились у літніх спогадах? Тернопільке «Нівроку», як завжди, пішло непротореним, альтернативним шляхом. Ось вже кілька років, як дата проведення зсунулась на жовтень. Зрештою, дощу все одно фестивалю не уникнути, якої б пори не проводився фест, все одно над сценою будуть хмари. Втім, цього разу небо все ж потішило шанувальників української музики, і першого дня подарувало цілком літню погоду.

Нівроку 2006   наближається
НОВИНИ
Нівроку 2006 наближається
08.10.2006

З отриманням незалежності фестивальний рух на Україні почав бурхливо розвиватись. Серед новонароджених фестів був і «Нівроку». Молодий фестиваль нахабно проторював собі дорогу до публіки, прихопивши у свою мандрівку кращі гурти того часу. Буквально одразу здобувши славу культового фестивалю «Нівроку» не перетнув мейнстрімової межі, не став ганятися за розкрученими іменами, а вирішив вишукувати їх самотужки, даючи путівку в життя.

«Нівроку - 2006» - чого чекати
НОВИНИ
«Нівроку - 2006» - чого чекати
20.09.2006

Всеукраїнський фестиваль молодіжного мистецтва «Нівроку» заснований у 1991 році і є ровесником незалежності «України». Основними засадами його з часів заснування є некомерційність, неконкурсна основа, виконання творів українською мовою, підтримка сучасних напрямків української музики та молодіжної суб-культури.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності