В.В. - відвідали Францію

11.10.2004 · Новини

В кінці вересня цього року з черговим робочим візитом «Воплі Відоплясова» відвідали свою другу батьківщину - Францію. 30 вересня хлопці відіграли концерт в популярній концертній залі «Ла Сігаль» (La Cigale), що знаходиться в 50 метрах поблизу відомого на цілий світ кабаре «Мулен Руж» (Moulin Rouge), поблизу площі Пегаль (Pegale). Саме тут, в Парижі, свій останній концерт вевешники зіграли років сім назад.

У тодішнього «V.V.» було досить велике коло паризьких фанатів, котрі слідком їздили за українськими рокерами, не пропускаючи жодного їхнього концерту. Після такої тривалої перерви хлопці перед виступом занепокоїлись та захвилювались, як сприйматиме їх публіка, адже з того часу все змінилось, час, люди, мода. На концерті паризька публіка, згуртована переважно з українсько-російської діаспори з вкрапленням етнічних французів, зустріла наших рокерів, без перебільшення кажучи, вельми натхненно і радісно.

Підспівуючи народні пісні, притупуючи та плескаючи в долоні, вона (публіка) виявляла всі атрибути вдоволеного глядача, настійно скандуючи та вимагаючи вевешників в кінці на біс. Але ж ці жорстокі французькі закони! Звук забороняється вмикати вище 105 дБ, а після визначеної певної години не дай боже взагалі його вімкнути. Звісно РОК не може звучати тихо, але закони на те, аби вони виконувались, тому і не діждались глядачі повторного виходу вевешників на сцену, стовпились біля гримерки в надії бодай взяти на пам'ять автограф в музикантів. І яке було здивування «Воплів», коли серед очікуваних біля гримерки людей виявився абсолютний за походженням француз на ймення Седрік, котрий приніс на підпис усі!!! вевешні касети, включаючи і піратські.

Концерт «В.В.» в Парижі відвідав посол України у Франції і висловив свою повагу до творчості гурту. І це надзвичайно приємно, що розуміння сучасного року вже доросло у свідомості наших людей до рангу офіційного і сприймається власне як офіційна культура. Цього разу в культурну програму відвідин Парижу «Воплів» ввійшли зустрічі з давніми приятелями та прогулянки знайомими паризькими вуличками, а керманич «В.В.» Олег Скрипка ще й встиг переглянути виставу французької сучасної хореографії.


 
ПУБЛІКАЦІЇ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
НОВИНИ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
30.04.2020

Яскраво та весело пройшов перший великий онлайн-концерт гурту Воплі Відоплясова з презентацією альбому «Закустика», що вийшов на вінілі

Гітарист гурту «Воплі Відоплясова» стартує сольно
НОВИНИ
Гітарист гурту «Воплі Відоплясова» стартує сольно
15.05.2015

Євген Рогачевський презентує сингл »Монако», створений в співпраці з екс ВВ-шником, бас-гітаристом Олександром Піпою. Це дебютна сольна робота музиканта за весь час участі в групі «ВВ», де він грає з 1996 року

Олег Скрипка: «Москву мы взяли еще в 1988!»
ІНТЕРВ'Ю
Олег Скрипка: «Москву мы взяли еще в 1988!»
03.11.2007

С лидером и фронтменом «Воплей Видоплясова» Олегом Скрипкой мы встретились в уютной кофейне на одной из тихих улиц киевского Подола, чтобы вспомнить с ним вехи славного пути, пройденного музыкантами за два десятка лет.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
на сцені фестивалю РОК-СІЧ
на сцені фестивалю РОК-СІЧ
2007
альбом
рецензія
ДібрівонькаКЛІП
Дібрівонька · 2018
402 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії