Teren

Pozanich

Тренд 18 тис. просмотров Like 1 тис.
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Чи знаєш ти, що відчуває людина, стоячи понад прірвою? Не тоді, коли вона може зробити крок вперед, а тоді, коли розуміє, що падіння невідворотне? В цій пісні - трагедія людини, яка стає потворою не по своїй волі. Щоразу вона дивиться у дзеркало і бачить, що вона перетворюється на монстра. Її життя більше ніколи не буде нормальним, вона більше ніколи не буде собою. Все, що було дорогим, ненависним, або навіть те, до чого вона байдужа - все зникне. Коли? Скоро. Надовго? Навіки... У кожного ця потвора різна. Хтось боїться втратити красу, пам'ять, статки. Але чи не найжахливіше - втратити себе.

У пісні йдеться про людину, яка помічає невідворотні зміни, що з нею відбуваються. Щодня вона дивиться у дзеркало, боячись не впізнати себе. 

Позаніч - це не лише час доби, а й те, що ховається поза ніччю: страхи, переживання, сумніви. 
Спочатку планували знімати кліп, але з обраною локацією не склалося. Водночас випадково натрапили на короткі ролики аніматора Silly A. 
Ми вирішили відмовитися від знімання на користь анімації та повністю покластися на творчу інтуїцію Сілі. Вона вгадала кожен рух, кожну ноту. 
 

ДОСЬЕ
MaraКЛИП
Mara · 2020
54 тис. просмотров
RanokКЛИП
Ranok · 2020
34 тис. просмотров
RanokДРУГОЕ
Ranok · 2020
3 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
ИНТЕРВЬЮ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
25.07.2019

Чай з м’ясом — пожалуй, самый драйвовый из проектов Сергея. На его счету — роли худрука SЮR Band, одного из авторов программы Avant Floyd, инструменталиста и композитора в дуэте Big Second

Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
АНОНСЫ
Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
09.09.2020

19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности