| 1. | Бурштин (Боже літо) |
| 2. | Стріляли зрештою свої |
| 3. | Казка про Козака та чорта |
| 4. | Біленька хаточка |
| 5. | У передчутті катаклізму (кавер на песню Вій) |
| 6. | Менталітет |
| 7. | Марічка |
| 8. | Аркан |
| 9. | Святий Миколай |
| 10. | Колесо |
| 11. | Париж вже чекає |
| 12. | Ворождень / Париж вже чекає |
В народі п'ятниця, яка співпадає із 13-им числом місяця, зветься «чорною». Вважається, що у цей день усі упирі, відьми та інша нечисть збирається на демонічний шабаш з усіх куточків світу. Якщо на цей день випадає повний місяць, то неодмінно має відбутись щось темне і страшне…
До диску входить одинадцять треків. Зокрема варто відмітити наявність бонус-треку «Париж вже чекає», пісні Самих Своїх у виконанні групи Ворождень та кавер-версії – пісні Вія «У Передчутті Катаклізму».
Кажу зразу: було офігєнно! Це - тим, хто не був, тим, хто не чув, тим, хто з якихось причин не зміг прийти… А тепер - подробиці.
«Досить» – это гимн воинам, которые сейчас защищают украинскую землю и независимость от военной агрессии России