Відчай
Слушать/купить:
Soundcloud iTunes Youtube Music Bandcamp

Відчай

Гніт


1. Відчай
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Ужгородська d-beat/hardcore команда Гніт представляє другий у своїй дискографії сингл «Відчай».
 
Про музику та запис
 
«Інструментальна частина суттєво відрізняється від попереднього синглу і за структурою, і за самим  настроєм пісні, адже цей трек був написаний з інтервалом майже в рік із синглом "Маленькі Вбивці", також повпливали різні гурти, котрі слухались у той період.
 
Записував і зводив трек Олексій Казанцев на ужгородській студії AccentSound. Із Льошею я працюю вже втретє і повністю задоволений його роботою, та і до того мені з ним легко працювати, розуміємось з пів слова, можливо, це якийсь конект, ну і, звісно, його здібність та ерудованість у своїй справі та взагалі в роботі з панк-роком», — ударник Петро Будай.
 
«Відчай» - це 2 прості гітарні рифи та моторхедівська соло-частина. Цей трек набагато швидший та агресивніший, ніж наш попередній сингл «Маленькі Вбивці». Це вже той Гніт, яким ви його запам‘ятаєте.
 
Запис тривав недовго, всі гітари записали за декілька дублів, це все завдяки хлопцям з AccentSound та Льоші, він накрутив звук, який ідеально підходить до настрою цієї пісні», — гітарист Віталій Лендєл.
 
Про лірику
 
«Якось я почитала статтю, (не згадаю точно вже на якому виданні, але підійде, наприклад, і ця - https://www.radiosvoboda.org/a/rik-bez-handziuk-rozsliduvannya/30251772.html), про те, як часто вбивають чи калічать в Україні активістів. Особливо мене вразив цинізм у трагедії Миколи Бичка, який активно досліджував місцеві проблеми, а потім начебто вирішив повіситися у лісі. З не меншим жахом я спостерігала за історією Ірини Ноздровської, яка не вірила в українську правоохоронну систему (а хто в неї вірить?) і стала сама шукати винуватця ДТП, у якому померла її сестра. Чоловіка врешті таки засудили, але перед тим його батько встиг убити саму Ірину. Страшна ціна, як для справедливості.
 
Отож, наша пісня про те, що кожному з нас потрібно бути активістом для своєї країни, нехай не присвятити цьому своє життя, але хоча б кілька годин ма місяць. І тоді ті поодинокі люди, які активно намагаються щось змінити на краще, будуть у більшій безпеці, бо всіх не переб’єш. Влада, олігархи, бандити, правоохоронці — всі ті зацікавлені, аби українці були сліпими та байдужими, повинні бачити, що людям не все одно, де і як вони живуть, і що таких в Україні багато», —  вокалістка Ярина Денисюк.
 
Обкладинку намалював наш друг, ужгородський художник Олексій Беца. Він же працював над артворком до попередньої пісні.


Исполнитель:
Гніт
Название:
Відчай
Категория:
Синглы
Год издания:
2020
Издатель:
self-released

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯРЕКОМЕНДАЦИИ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
ИНТЕРВЬЮ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
25.07.2019

Чай з м’ясом — пожалуй, самый драйвовый из проектов Сергея. На его счету — роли худрука SЮR Band, одного из авторов программы Avant Floyd, инструменталиста и композитора в дуэте Big Second

Прием заявок: Восточноевропейская Музыкальная Академия
НОВОСТИ
Прием заявок: Восточноевропейская Музыкальная Академия
18.07.2020

Music Export Ukraine в партнерстве с MONOKEY объявляет прием заявок на участие в первой Восточноевропейской музыкальной академии. Эта возможность абсолютно бесплатна и открыта