| 1. | Арівідерчі, Рома |
| 2. | Міську важай |
| 3. | Звьоздочка моя |
| 4. | Ой, лихо |
| 5. | Америка |
| 6. | Джалізова дупа |
| 7. | Мертвий півень |
| 8. | Приїдь до мене у Мостиска |
| 9. | Рок-н-рол до рана |
| 10. | Роксоляна |
| 11. | Наркомани на городі |
| 12. | Чуваки, всьо чотко |
У розпал передвиборчої кампанії Брати Гадюкіни презентують шановній публіці анархічно-саркастично-музичний маніфест, предтечею якого є «совіцька» мудрість: «Не наїб…ш – не проживеш»
Привід погомоніти з колишніми учасниками цієї славетної ватаги - Ігорем Мельничуком та Павлом Крахмальовим - знайшовся неабиякий.
Сергій Кузьмінський, він же Кузя, лідер легендарного львівського гурти «Брати Гадюкини», він же DJ Qzzaargh і DJ Pubert.Нещодавно, вдома, на своєму комп'ютері, Сергій записав новий подвійний альбом електронної музики.
Латвийские рок- и метал-группы и другие представители индустрии выражают свою поддержку народу Украины в это непростое время!