РЕДАКТИРОВАТЬ
The Hardkiss

The Hardkiss

тяжелая
The Hardkiss - інді-гурт з Києва. Музика гурту - це поєднання рок, поп та електронної музики. Музиканти визначають його як прогресивний поп. Авторство всіх пісень Гардкіса належить його засновникам - Джулії Саніні та Валерію Бебко. The Hardkiss - це сукупність зовні несумісних речей: важкі аранжування, мелодійні вставки, глибока лірика та душевний вокал Джулії Саніни.

The Hardkiss не тільки виконує живу музику, але і робить вражаючі концертні шоу. У них є свої стилісти, група працює з найкращими українськими модельєрами. Члени групи не люблять слова епатаж, їх погляди є частиною філософії, ілюстрації The Hardkiss music.

The Hardkiss був обличчям брендів Pepsi та Lenovo в Україні. Також група була номінована на національній премії MTV EMA (як кращий український артист), власник п'яти фігурок національної музики Yuna, серед яких найкращий альбом, пісня та відеокліп.

У 2014 році Hardkiss випустив свій дебютний альбом "Stones and Honey". Альбом був представлений у головному концертному залі Києва - шоу зібрало 6500 чоловік. У 2015 році група випустила EP "Cold Altair".
ДИСКОГРАФИЯ
КоханціКЛИП
Коханці · 2018
5 116 млн просмотров
МелодіяКЛИП
Мелодія · 2018
10 093 млн просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
ИНТЕРВЬЮ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
25.07.2019

Чай з м’ясом — пожалуй, самый драйвовый из проектов Сергея. На его счету — роли худрука SЮR Band, одного из авторов программы Avant Floyd, инструменталиста и композитора в дуэте Big Second

Прием заявок: Восточноевропейская Музыкальная Академия
НОВОСТИ
Прием заявок: Восточноевропейская Музыкальная Академия
18.07.2020

Music Export Ukraine в партнерстве с MONOKEY объявляет прием заявок на участие в первой Восточноевропейской музыкальной академии. Эта возможность абсолютно бесплатна и открыта