РЕДАГУВАТИ
Шпанская мушка

Шпанская мушка

важка
Український колектив який грає в стилі  панк-рок  та альтернативний рок, є неофіційним засновником стилю стьоб-метал (жопный сортир). У своїх піснях музиканти висміюють побутові потреби пересічної людини (такі як: секс, наркотики, алкоголізм, здоровий спосіб життя та інш.) щедро "прикрашаючи" свої тексти  нецензурною лайкою. Іноді бажання грати перевершує вміння це робити, але хлопці не соромляться цього бо прагнення донести до слухача свою думку сильніше. 

Гурт створено у 2002 році у м. Дніпропетровськ. З початку свого існування склад колективу змінювався тричі. Незмінним учасником  є Дмитро Соколовський він же засновник та лідер гурту, автор музики та пісень. До 2011 року "Шпанська мушка" була невиїзною бо не мала концертного складу музикантів і займалась переважно записом пісень та номерних альбомів.

З 2011 року було укомплектовано концертний склад гурту і хлопці розпочали свою концертну діяльність проводячи сольні виступи та беручи участь у різноманітних фестивалях на території України. У 2012 році гурт нагороджено дипломом  "За внесок у розвиток андеграундної сцени країни".

На 2018 рік гурт має у своєму здобутку 6 номерних альбомів, 1 збірку кращих хітів, 1 альбом реміксів, 7 відеокліпів та безліч концертних записів.


Склад:
Дмитро Соколовський - 
вокал, бас-гітара
Владислав Ревякін - гітара
Олександр Решетов - барабани
 
ДИСКОГРАФИЯ
BEST of AHOOYET
BEST of AHOOYET
2018
альбом
Дырки в карманахLIVE
Дырки в карманах · 2017
175 переглядів
РЕКОМЕНДАЦИИ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
ИНТЕРВЬЮ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
25.07.2019

Чай з м’ясом — пожалуй, самый драйвовый из проектов Сергея. На его счету — роли худрука SЮR Band, одного из авторов программы Avant Floyd, инструменталиста и композитора в дуэте Big Second

ВВ провели первый в Украине онлайн-концерт по билетам
НОВОСТИ
ВВ провели первый в Украине онлайн-концерт по билетам
30.04.2020

Ярко и весело прошел первый большой онлайн-концерт группы Вопли Видоплясова с презентацией альбома «Закустика», вышедший на виниле