РЕДАКТИРОВАТЬ
Jinjer

Jinjer

Jinjer була заснована в 2009 році п’ятьма хлопцями з провінційного містечка Горлівка, що в 40 км від Донецька. Не було жодних сумнівів з приводу жанру групи. Віддані шанувальники металу зі свого дитинства, Jinjer хотіли виконати тільки метал. Що ще вони могли б грати в депресивному промисловому місті з населенням 240 000 чоловік? До того ж там завжди був величезний андеграун рух і велика різноманітність альтернативних груп, так що було з кого брати приклад.

Спочатку в ім’я Jinjer не вкладали особливого сенсу. Це було просто слово, яке легко сказати і запам'ятати, до того, це виглядало круто в письмовій формі. Проте, через деякий час люди почали пов'язувати «Jinjer» зі звуком спотвореної гітари і ідея була підтримана групою також.

В кінці 2009 року Jinjer потрапили в студію, записали демо-EP та виклали його в Інтернет. В цей час, оригінальний вокаліст - Макс Фатуллаєв вирушає в Штати в пошуках кращого життя і американської мрії. Інший 4 просто розсіюються. Але Дмитро Оксень знаходить заміну для Макса. Це була красива дівчина з дредами і величезним талантом вокаліста. Тетяна вирішила зайняти місце вокаліста, принаймні, поки Макс не повернеться в Україну. Зрештою Макс Фатуллаєв все ще перебуває в Америці, і вже неможливо уявити Jinjer без Тетяни Шмалюк на вокалі.

У 2010 році група вирушила в студію знову. Вони записали і випустили самостійно два сингли, які і принесли першу популярність, принаймні на місцевому рівні. Jinjer почав давати концерти спочатку в Горлівці, а потім в містах навколо і, нарешті, в обласному центрі Донецька. Але група не мала стабільного складу. Музиканти приходили і йшли. У деяких були різні музичні смаки, дехто не мав достатнього рівня, з деякими неможливо було просто працювати. Таким чином, Jinjer залишалась тільки хорошою місцевою групою, яка не їздить в тури та не приймає участь у фестивалях. В цей час до групи приєднався Роман Ібрамхалілов, наймолодший в Jinjer, він виявився блискучий гітарист і композитор.

У серпні 2011 року група зробила три відео в реальному часі. Ці три пісні допомогли групі прорватися на національному рівні, а також дали їм більше впевненості у власних силах.

2012 став справжнім «переломним» для Jinjer. По-перше, в кінці лютого група випустила своє дебютне офіційний відео. Спочатку це планувалося як промо-відео, зняте безкоштовно друзями але воно стало справжнім хітом. За рік відео отримало майже 200 000 переглядів на Youtube без будь-якої реклами. З’явились перші шанувальники за кордоном. Цікаво, що Jinjer ніколи не створили свою сторінку у Facebook. Вона була створена фанатами з Америки, які хотіли допомогти поширити музику Jinjer та пізніше передали її під управлінням групи. Jinjer зіграли 26 концертів по всій Україні, а влітку 2012 року виступили на найбільшому українському рок-фестивалі «Best City UA» з Evanescence і Rasmus в якості хедлайнерів. Не маючи офіційних релізів Jinjer стали справжнім відкриттям фестивалю. У листопаді група випустила свій другий офіційний відео – «Scissors». Воно було зняте під час виступу Jinjer в «Bingo Club», в Київі - ймовірно, кращому місці для альтернативних концертів в Україні. Фанами кліп був прийнятий дуже тепло.

В 2014 група випускає альбом «Cloud Factory», а в 2016 «King of Everything».
ПУБЛИКАЦИИ
Новий альбом Jinjer у вільному доступі
НОВОСТИ
Новий альбом Jinjer у вільному доступі
03.08.2016

Jinjer – локомотив української метал-сцени, який як льодоруб пробиває собі дорогу на світову сцену. Ми розпитували різні думки і всі вони сходяться до однієї: «Вони роблять те, що їм подобається і роблять це відмінно». Тож вихід нового альбому горлівських «рубак» - це подія яку важко оминути увагою

26 апреля. Клуб Бинго. CLOUD Fest
АНОНСЫ
26 апреля. Клуб Бинго. CLOUD Fest
11.04.2014

Свое название фестиваль получил не только по титульному треку дебютного альбома великолепной группы JINJER. «Cloud» - облако. Так уж вышло, что киевская презентация диска совпала с годовщиной одной из главных экологических катастроф новейшей истории – аварии на Чернобыльской АЭС. Поэтому фестиваль – посвящение этой дате и непростым отношениям человека и природы

ДИСКОГРАФИЯ
Micro
Micro
2018
альбом
слушать
King Of Everything
King Of Everything
2016
альбом
слушать
Cloud Factory
Cloud Factory
2014
альбом
слушать · рецензия
MediatorКЛИП
Mediator · 2021
828 тис. просмотров
VortexКЛИП
Vortex · 2021
2 млн просмотров
PerennialКЛИП
Perennial · 2019
8 млн просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
ИНТЕРВЬЮ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
25.07.2019

Чай з м’ясом — пожалуй, самый драйвовый из проектов Сергея. На его счету — роли худрука SЮR Band, одного из авторов программы Avant Floyd, инструменталиста и композитора в дуэте Big Second

Прием заявок: Восточноевропейская Музыкальная Академия
НОВОСТИ
Прием заявок: Восточноевропейская Музыкальная Академия
18.07.2020

Music Export Ukraine в партнерстве с MONOKEY объявляет прием заявок на участие в первой Восточноевропейской музыкальной академии. Эта возможность абсолютно бесплатна и открыта