РЕДАКТИРОВАТЬ
Anebo

Anebo

легкая
Гурт Аварійне Небо народився 5 жовтня 2005 року. Тоді пятеро молодих хлопців з вогнем у очах зібралися десь в місті Києві, щоб започаткувати новий український рок гурт. Для кожного з них це був початок карєри музиканта. Йшов час, хлопці набували майстерності. Багато чого змінювалось, в тому числі й склад гурту.

Остаточно колектив сформувався лише на початку 2009 року. На цей же час припадає зростання активності в діяльності гурту. Так, за останній рік, хлопці вже встигли знятися у серіалі Територія Краси, саундтреками до якого стали три пісні гурту: Мрії не Згасають, Супернастрій та Сам не Свій; дати концерти в клубах 44, Бочка, DM 101 та виступити на благодійних концертах у Disco Radio Hall, Веранда.

Під час виступів гурту весь зал відчуває непідробні емоції ліричних пісень, енергійність та драйв швидких творів. Все це тому, що учасники гурту звикли завжди вкладати у справу яку вони роблять всю свою силу і енергію, всі свої переживання і почуття. Для хлопців не існує неможливих перешкод, вони все роблять своїми руками, починаючи від написання та запису пісень, закінчуючи створенням презентацій та сайту. Саме тому їхня творчість наповнена щирістю і відкритістю. Вже зараз гурт називають модним, мелодійним, сучасним.
ПУБЛИКАЦИИ
Anebo: «Ми всі різні, а музика робить нас одним цілим»
ИНТЕРВЬЮ
Anebo: «Ми всі різні, а музика робить нас одним цілим»
05.08.2013

Вони відіграли на багатьох фестивалях… Вони написали кілька саундтреків до фільмів… Їх пісні в ротаціях на вітчизняних, білоруських та, навіть, американських радіостанціях! Вони випустили дебютний альбом, і активно дають концерти в Україні та за її межами. Це все про київський гурт Anebo. Музика групи жива і сповнена енергії. Після спілкування з учасниками Anebo виникають лише позитивні відчуття. Хороші музиканти, хороші люди. Про життя і творчість – музиканти гурту

ДИСКОГРАФИЯ
Single
Single
2015
сингл
слушать
Сонце зігріє
Сонце зігріє
2014
альбом
рецензия
Справжнє
Справжнє
2013
альбом
слушать · рецензия
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
НОВОСТИ
Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
13.07.2022

Сергей Михалок и группа Ляпис Трубецкой презентовали новый сингл и видеоклип на песню Воїни світла на украинском языке. Перевод песни сделал украинский поэт, активист и волонтер Сергей Жадан