РЕДАКТИРОВАТЬ
Адєжда Бабкіна

Адєжда Бабкіна

Початок - Ало! Привіт! - Привіт! - Ми в цю суботу виступаємо. - Ми – це хто? - Ну, я, ти, клавішник, гітарист має бути, вокаліст Коля, ти його знаєш. І ще буде труба. - Труба!? Нафіга нам труба? Субота через два дні, я нікого зі складу не знаю, крім тебе і Колю один раз бачив колись. Матеріалу нема, ми не встигнемо підготуватись. - Та не парся! Завтра перша репетиція, післязавтра – друга, а в суботу буде можливість на саундчеку ще разок все програти. - Ну ок! Для прикола мона і попозоритись. А де виступати будемо? - В Лаврі на Форумі видавців. Приблизно так все і почалось для літературно-музичної формації Адєжда Бабкіна. Чому літературно-музична? Бо на той час майже всі учасники групи шось пописували і вже були цим відомі серед малосимпатичних інтелектуалок Могилянки. Персонажі Назву групи ще задовго до дебюту було придумано Павлом Коробчуком (барабани), Дмитром Лазуткіним (труба) та Колею Леоновичем (вокал) у автобусі по дорозі зі Львова до Києва. Тоді ж було і приблизно обмальовано концепцію. Кажуть, з ними у той історичний момент був ще якийсь Олег, який ніби має якесь відношення до проекту. Але цей факт залишився непідтвердженим. За день до дебюту відбулась перша репетиція у форматі трьох вище згаданих людей, до яких приєдналися Тарас Бай (z-бас), Влад Волочай (нінтендо-клавіші) і якийсь гітарист, який зрештою на виступ не з'явився, і взагалі зник. Крик, лажа, криві імпровізації, наркотичні танці і т. п. – так пройшов перший виступ Адєжди. Допомагали у цьому Андрій Хаданович (просто вибіг один раз на сцену), Юрій Іздрик (як виявилось, дуже непогано грав на синтезаторі) і Алкоголь (все). Першого не знаю, другий – дорослий дядько, відомий як письменник, як познайомився з третім, не пам'ятаю. Показавши київській інтелектуальній молоді себе, АБ зникла. Як і передбачалось, прикололись і розбіглись. Через кілька місяців у зморщені легені Адєжди Бабкіної вдихнув троха перегару Роман Онофрійчук, який і став адекватним гітаристом групи. Бо, насправді, цих гітаристів було як гівна, і всі, чомусь, Олегами називались. Жоден не прижився на малородючому проспиртованому грунті Бабкіної. Рома ж зібрав усіх вдруге, чим і продовжив всю цю фігню. Склад Тепер граємо чотиринотні пісні у складі п'ятьох: Павло Коробчук – барабани Роман Онофрійчук – гітара Микола Леонович – вокал Тарас Бай – бас Алкоголь – тексти, музика, тимєняпанімаєшь Сподіваємось до гурту повернеться Влад Волочай (нінтендо, каосілятор), який одружився і зник. Також, чекаємо на Діму Лазуткіна (труба).
ДИСКОГРАФИЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
НОВОСТИ
Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
13.07.2022

Сергей Михалок и группа Ляпис Трубецкой презентовали новый сингл и видеоклип на песню Воїни світла на украинском языке. Перевод песни сделал украинский поэт, активист и волонтер Сергей Жадан