Містичний концерт Біллі Мілліґан Бенд у музеї Булгакова

К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке
23 грудня о 19:30 «Біллі Мілліґан Бенд» дасть єдиний концерт у 2015 році. Гурт гратиме без дротів, мікрофонів та електрики - у справжню живу акустику – так, як це відбувалося раніше у будинку Булгакова.
 
На концерті 23 грудня Ви побачите тріо: рояль, віолончель та вокал. Ви зможете почути більшість із композицій першого альбому та нові пісні, які ще ніколи не виконувалися.
Музиканти знайшли унікальний звук і подаватимуть свій матеріал у вже звичній арт-роковій стилістиці за допомогою лише трьох інструментів. Це суттєво відрізняється від того, що ви могли чути від українських та іноземних виконавців. Саме тому «БМБ» назвав цю концертну програму «Інакша музика».
«Ми не шукаємо масового визнання і не прагнемо робити музику, яка буде зрозуміла середньостатистичному слухачу. «БМБ» - це музика для тих, хто розуміє цінність культури для суспільства, це авторські тексти виключно українською мовою. Мені хотілося б бачити на своїх концертах людей, які читають художню літературу. Я хочу грати та співати для української інтелігенції», - прокоментував фронтмен гурту Макс Прудеус.
 
На концерт зможуть потрапити лише 40 глядачів. На вході квитки не продаватимуться. Їх можна придбати лише за попереднім бронюванням за тел.. : 063 982 22 84, або поштою [email]billymilliganband@gmail.com[/email]
 
Запрошуємо усіх, хто цінує якісну українську музику.
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов