К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

XII фестиваль «Нівроку 2005» – «Слухай своє обирай своє!»

19.10.2005 · Новости
Нівроку

15-16-го жовтня Тернопіль вже вдвонадцяте перетворився з файного на місто Нівроку. Двадцять гуртів, які були відібрані міським рок клубом з півтори сотні бажаючих, два дні розважали розмаїту публіку.

Гасло фесту «Слухай своє – збережи своє!» тепер поширюється не лише на музику, а й на історико архітектурні пам»ятки, та інші тернопільські родзинки. Так напередодні фесту фірма «Гранд тур» та консультативна рада з питань туризму при обласній раді провели екскурсію по області. Столичні журналісти були зачаровані красою Джуринського водоспаду та Червоногородського замку, із задоволенням блукали печерою Вертеба і молились за наречених у селі Монастирок. А потім дивувались як можна приховувати такі скарби. Не менше вражень на гостей справила і екскурсія на пивзавод «Опілля». До речі живе пиво виступило спонсором фестивалю.

«Нівроку» завжди позиціонувався, як фестиваль,, який роблять музиканти для музикантів. Тому рок клубів ці дуже дбають про свій імідж, і створюють максимально зручні умови для перебування учасників. Напевно тому побувавши одного разу на фестивалі гурти мріють повернутися у славне місто. Наприклад «Фактично самі» виступали на тернопільському фесті вже вчетверте.;-)

Перша спроба влаштувати наметове містечко виявилась вдалою. Незважаючи на дощ, меломани зі всієї України, мужньо витримали усі погодні негаразди, лишень аби побачити ти гутри улюблені та ті що стануть улюбленими.

Зіркові, але не пафосні «Борщ», шалені «Фактично самі»,рівенські «От вінта», і готичні «Холодне сонце» – ось напевно і всі розкручені виконавці. «Нівроку» ніколи не шукав легких шляхів. Зробити зірковий фестиваль просто --- під нього і спонсорів легко знайти, та й відомих гуртів які із задоволенням приїдуть хоч греблю гати. А от самотужки шукати і запалювати нові імена – ось почесна місія, яку поклав на себе фестиваль. І безперечно, що й цього року організатори з блиском впорались із завданням. «Ананас» зі Львова, «Ролікс» з Херсона, «Стрігої» з Києва, «Evil Higgaz» з Кременчука, «Da bitt» з Одеси, «Etwas Unders» з Чопа, «Nutoune» ці назви публіка вже запам»ятала, і вони обов»язково стануть окрасою інших фестивалів.

Спонсорами фестивалю виступили: Тернопільське живе пиво «ОПІЛЛЯ», торгова марка «Еталон», мережа магазинів «Гранд тур», ВАТ «Тернопіль-готель», «Інфотехцентр», музичний центр «Бастер», ВАТ «Граміка», «Приватбанк», «Стар-софт», Мережа магазинів «Тік-так»

Прес центр фестивалю Нівроку


 
ПУБЛИКАЦИИ
Файне місто – «Нівроку»
НОВОСТИ
Файне місто – «Нівроку»
24.10.2006

Хто сказав, що всі гучні фестивалі минули, і залишились у літніх спогадах? Тернопільке «Нівроку», як завжди, пішло непротореним, альтернативним шляхом. Ось вже кілька років, як дата проведення зсунулась на жовтень. Зрештою, дощу все одно фестивалю не уникнути, якої б пори не проводився фест, все одно над сценою будуть хмари. Втім, цього разу небо все ж потішило шанувальників української музики, і першого дня подарувало цілком літню погоду.

Нівроку-2006. Спогади і враження
НОВОСТИ
Нівроку-2006. Спогади і враження
19.10.2006

Тернопіль... Файне місто зустріло вітром і такою холодригою, що дзигу зубів можна було використовувати в якості перкусії. Тому екскурсія по місту обмежилась походом до найближчого магазину в пошуках харчів та гарячого чаю. Навіть горілка фігурувала в пункті: теплий одяг.

«Нівроку - 2006» - чого чекати
НОВОСТИ
«Нівроку - 2006» - чого чекати
20.09.2006

Всеукраїнський фестиваль молодіжного мистецтва «Нівроку» заснований у 1991 році і є ровесником незалежності «України». Основними засадами його з часів заснування є некомерційність, неконкурсна основа, виконання творів українською мовою, підтримка сучасних напрямків української музики та молодіжної суб-культури.

РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
НОВОСТИ
Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
13.07.2022

Сергей Михалок и группа Ляпис Трубецкой презентовали новый сингл и видеоклип на песню Воїни світла на украинском языке. Перевод песни сделал украинский поэт, активист и волонтер Сергей Жадан