К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Тарас Бульба 2004 - не за горами

15.05.2004 · Анонсы
«Тарас Бульба 2004»

На мальовничих берігах Ікви, під мурами Дубенського замку князів Острозьких та Любомирських відбувається справжнє свято українськоі музики - міжнародний фестиваль «Тарас Бульба». Він є ровесником Незалежної України, позаяк був зафондований влітку 1991 року.

Фестиваль «Тарас Бульба» - культурно-мистецькій проект, спрямований на розвиток та популяризацію вітчизняної молодіжної культури та естетики. Фестиваль сприяє піднесенню української національної ідеї серед молодих творчих сил, зростанню професійного рівня українських виконавців, продюсуванню та допомозі оперованій молоді, пропаганді вітчизнвних виробників та товарів.

На фестиваль «Тарас Бульба» приїздили учасники та гості не тільки з України, а й з-за кордону. У Дубні звучала «жива» музика з Австрії, Росії, Словаччини, Німеччини, Канади, Бельгії, Польщі, Франції, Молдови та Білорусі.

Тут виступали: Віктор Павлік та гурт «Анна Марія», Василь Жданкін та гурт «Плач Єремії», Руслана та гурт «Чорні черешні», Ольга Юнакова та гурт «Пліч-о-пліч», Олександр Тищенко та Ніна Матвієнко, Сергій Чантурія та Жанна Боднарук, Віктор Зінчук та Стефко Оробець, Сергій Шишкін та гурт «Вій», Люба Білаш та Олександр Богуцький, Марійка Бурмака та гурт «Еней», Лері Він та Каріна Плай, гурти «Мертва Зона», «Білий загін», «Святий сон» та багато інших.

Творчий шлях багатьох із цих знаних нині виконавців починався на сцені «Тараса Бульби». Дубенчани та гості міста неодноразово ставали безпосередніми свідками народження нових зірок українське естради.

Фестиваль обіймає три жанрові категорії: рок-, поп- та етнічна музика.

Фестиваль «Тарас Бульба» - це свято справжньої української музики!

Умови участі:

Рок-фестиваль «Тарас Бульба» є конкурсом, що обіймає всі стилі та напрямки сучасної рок-музики.

Конкурс проходить у два тури і триває три дні.
1-й тур конкурсу (1-й день), проходять усі учасники, що запрошені організаторами після попередньго відбору.
В 2-й тур (2-й день) допускаються виконавці, відібрані жюрі після 1-го туру.
(3-й день) відбудеться святковий гала-концерт за участю переможців (лауреатів та дипломантів) вручення нагород та призів, виступ гостей фестивалю.

До участі в конкурсі допускаються виконавці з усіх регіонів України та інших країн світу, що мають в своєму репертуарі не менше 5 (п'яти) творів українською мовою або ж інструментальні композиції, пройшли попередній відбір та узгодили свої стосунки з дирекцією, щодо участі та прав на аудіо і відео матеріали фестивалю. Документом, що дає право брати участь у фестивалі є офіційне запрошення.

Участь у фестивалі безкоштовна. В конкурс допускається тільки «живе» виконання. Вік конкурсантів необмежений. Організатори мають виключне право відбору учасників на фестиваль по кількості, професійному рівню, регіональній та жанровій приналежності.

Заявки приймаються до 1 липня 2004 року від фізичних осіб та творчих об'єднань, спілок, агентств та центрів. До заявки додаються: акредитаційне фото (3х4), рекламне фото, творча біографія, обов`язково – демонстаційні аудіо чи відео матеріали (демо-матеріали не повертаються).

Фестиваль буде висвітлюватись центральними та регіональними телевізійними каналами та радіо, газетами, журналами.

За підсумками фестивалю будуть випущені аудіо та відео матеріали.

Координати:

 

тел:
(03656) 4-28-48
сайт:
e-mail:
офіс:
УКРАЇНА, 04071, Київ,
вул. Нижній Вал 61
тел: 416-24-44
оргкомітет:
УКРАЇНА, 35604
Рівненська область
м. Дубно
вул. Саксаганського 12

 


 
ПУБЛИКАЦИИ
Фестиваль «Тарас Бульба-2017» - прийом заявок у конкурсну частину
АНОНСЫ
Фестиваль «Тарас Бульба-2017» - прийом заявок у конкурсну частину
23.01.2017

Повертаючи фестиваль до життя, організатори вирішили багато чого оновити. Але деякі речі принципово залишаться незмінними. Чи не перша з них - конкурс молодих гуртів. Він завжди був однією із ключових складових Тараса Бульби - так буде і в 2017-му

Фестиваль «Тарас Бульба» цього року бере паузу
АНОНСЫ
Фестиваль «Тарас Бульба» цього року бере паузу
31.03.2014

Нестабільна економічна ситуація в країні, викликана як зовнішніми, так і внутрішніми факторами, не дає змоги повноцінно організувати та провести усі заплановані на цей рік заходи під час фестивалю

Квитки на фестиваль «Тарас Бульба-2014» лише по 50 гривень
АНОНСЫ
Квитки на фестиваль «Тарас Бульба-2014» лише по 50 гривень
10.01.2014

УВАГА! Для справжніх фанів фестивалю! Розпочинається бронювання квитків на фестиваль «Тарас Бульба-2014» за наднизькою ціною. Бронювання буде тривати до 31 січня включно. Ви можете забронювати квитки на фестиваль, скориставшись формою

РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВОСТИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвийские рок- и метал-группы и другие представители индустрии выражают свою поддержку народу Украины в это непростое время!