К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Чого не боявся Zsuf на Шешорах

21.07.2005 · Новости
Zsuf
Zsuf

Заблукати в лісі не боялись? Ведмедям байдуже кого їсти.;)

Не боялись. У нас були надійні провідники мольфарі і мавки. Крім того, ведмеді зсувівців не їдять: у них печія від нашої печінки.

Не страшно було купатися у водоспаді, А як русалки під воду затягнуть?

Ми самі кого хочеш можемо під воду затягнути! А ще нас турбувала проблема рідкісних пістинських видр, яких з кожним фестивалем стає все менше і менше. Крім того, русалки нас під воду затягнти не можуть, бо у нас дуже великі легені і ми практично непотопляємі.

По горах не стрьомно лазити?Раптом скажений орел би когось вхопив?

У горах не лазили – ми там мешкали у печері, яку нам люб’язно надав гуцул-схимник, фанат нашої групи.

З акцетом слово Йо промовляти у присутності гуцулів не соромились?

Йо, не соромилися. А що тут соромитися? Хіп-хопери не соромляться казати це слово, прославляючи автентичну гуцульську культуру.

Гриби їли? Гребло;)

Їли гриби власноруч зібрані бліді поганки і веселенькі-червоненькі мухомори. Не так гребло, як вигрібало. А Як насправді, то їли білі гриби, відро яких назбирали за годину часу. Такої кількості грибів ще не бачили.

А коли ви такі сміливі чого за Сумоїстами ховались, коли Перкалаба виступала?

Ми не ховалися за сумоїстами – ми їх підтримували силою нашого кундаліні, а також приводили в рух їхні кінцівки – один сумоїст рівний двом зсувським силам.

Олександра Васильчук


 
ПУБЛИКАЦИИ
Zsuf на «Соломію»
НОВОСТИ
Zsuf на «Соломію»
02.12.2005

Протягом року «ZSUF» проповідували нові звуки по всій Україні, були у Львові, Києві, Дніпропетровську. Навіть встигли зсунути свідомість на фестах «Шешори» і «Чорна ліра» (етнічному і готичному відповідно).

Zsuf на «Ляльці»
НОВОСТИ
Zsuf на «Ляльці»
12.09.2005

«Zsuf» виступали в Львові втретє, на тому самому, хоча й оновленому майданчику. Проте минулого вівторка була знаменна деталь - перший власний концерт. Тернопільські експериментатори завжди вирізнялися на тлі зіркових команд, з якими доводилося грати на одній сцені. Тепер же пішов повний зсув свідомості…

Zsuf Серед нас
НОВОСТИ
Zsuf Серед нас
30.08.2005

«ZSUF» давно втратили титул групи. Бо все більше скидається на мистецьке угруповання з нелімітованою кількістю учасників. Все, до чого торкаються «зсувівці», перетворюється…

ДОСЬЕ РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
НОВОСТИ
Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
13.07.2022

Сергей Михалок и группа Ляпис Трубецкой презентовали новый сингл и видеоклип на песню Воїни світла на украинском языке. Перевод песни сделал украинский поэт, активист и волонтер Сергей Жадан