К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Фестиваль «Rock Revolution-2004»

13.05.2004 · Анонсы
Rock Revolution-2004

Велику кількість рок-фестивалів було проведено в Кривому Розі, та практично жоден з них не був проведений більше одного разу. «Кривой Rock за чистый город» (1997г.), «КАРМАН», «Rockтябрь-98», «Наш рок 2000», рок-среда в «Двойке» — ось далеко не повний перелік.

Фестиваль «Rock-Revolution», можливо, стане широкомасштабною рок-акцією, котра допоможе проявити молодим командам свій творчий потенціал. Одною з відмін данного дійства буде випуск подарочного варіанту компакт-диску з записами участників фесту, для подальшої їх популяризації. Компакт буде підготовлений завчасно і отримати його в подарунок можна буде, придбавши квиток в кассі клубу «Центр», де і буде проходить сам фестиваль.

Фестиваль «Rock Revolution-2004» відбудеться 22 травня 2004 року у славному місті Кривий Ріг, у клубі «Центр», що вміщує до 500 чоловік.

Умови для участі: Насамперед Творчість, ми маємо на меті протиставити запопсованому ефіру ФМ-станцій і телеканалів сучасну українську музику. Революційна ситуація назріла! Ми довго грали по підвалах, гаражах і в кімнатках за актовими залами! Телевізор залишайте для зомбування непосвячених! Той, хто не з нами - стане проти нас і буде аплодувати нам, бо ми – йдемо змінити масову культуру України!
Талант, бо одного бажання мало, а талант – це іскра Божа + тяжка праця над собою!
Декілька пісень, які змінять цей світ на краще.
Заповнити заявку і надіслати до 18 травня!
Фото гурту та аудіо запис не менше 2-х пісень, відео (якщо є). Якщо ви не маєте аудіо-запису, до заявки додайте якомога детальнішу інформацію про гурт.

Заявку надсилайте за адресою: 50074 м. Кривий Ріг, пр. Мира 28/119
Увага!!! На конверті зазначити: «Rock Revolution-2004»
необхідно надіслати:
заявку встановленого зразку у форматі Word,
фотокартку у форматі jpeg (10х15 см, 150 dpi),
музичний матеріал у форматі mp3,
відео на e-mail надсилать НЕ ТРЕБА!

У фестивалі беруть участь гурти у складі яких учасники віком від 15 до 29 років. Допускається участь гуртів, в яких не більше 1/3 складу учасників перебувають поза вищевказаним віковим цензом.

22 травня 2004 р., о 12:00 гурти у повному складі!, що були запрошені на відбірковий тур фестивалю "Rock Revolution-2004" повинні бути присутні в приміщенні клубу «Центр», м. Кривий Ріг, пр. Карла Маркса, 2 для проведення саунд-чеку! Про кількість пісень, що будуть виконуватися та порядок виступів гуртів буде написано у розповсюдженому сценарії, який завчасно затвердить комісаріат фестивалю.

Переможців обирає журі. На даний час склад журі формується.

Дирекція фестивалю залишає за собою право трансляції всіх фестивальних концертів по радіо і телебаченню, а також право запису цих концертів на аудіо- носії, їх тиражування та розповсюдження без додаткового гонорару. Питання лишайте на офіційному сайті фестиваля www.rockrevolution.biz.ua [не працює].


 
ПУБЛИКАЦИИ
Прошел ІІ фестиваль «Rock revolution»: «Рок жив! Украинский фолк-рок будет жить!»
НОВОСТИ
Прошел ІІ фестиваль «Rock revolution»: «Рок жив! Украинский фолк-рок будет жить!»
04.05.2005

Для тех, кто не знал, пропустил и не «въехал», сообщаем, что в клубе «Центр» на протяжении двух дней гремел всеукраинский молодежный фестиваль «Rock Revolution». Оззи Озборна в числе приглашенных гостей видно не было, а Мерилин Мэнсон отложил свой визит до следующего года, так как разучивает украинский гимн на украинском же языке и делает к нему аранжировку.

Как это было? «Rock Revolution 2004», Кривой Рог
НОВОСТИ
Как это было? «Rock Revolution 2004», Кривой Рог
01.06.2004

Сейчас часто можно встретить высказывания, типа того, что попса достала, газеты и журналы печатают муру, нет шоу-бизнесу и нет жизни рок-н-роллу… Так, наверное, оно и есть. Может, так и должно быть. Рок-музыка с самого своего возникновения часто носила ауру чего-то запрещенного, существуя как антикультура, призванная ломать существующие каноны и правила.

РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов