К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Гурт «СонЦе» завершив роботу над платівкою «Плач»

28.06.2014 · НовостиГурт «СонЦе» завершив роботу над платівкою «Плач»

Київський рок-гурт «СонЦе» наприкінці травня завершив роботу над платівкою «ПЛАЧ» (2014). До диску увійшли 5 пісень. Чотири з них — на вірші Тараса Шевченка. «Ідея записати цикл пісень на вірші Тараса Шевченка належить гітаристу та аранжувальнику рок-гурту «СонЦе» Вадиму Пенюку. Пісні написані у січні-лютому 2014 року, робота на студії тривала впродовж лютого-травня 2014 року. До платівки увійшли чотири пісні на вірші Кобзаря. П’ятим треком стала пісня «На кордоні зла», — розповіла лідер та вокалістка гурту Наталія Богута. За її словами, не обійшлося без експериментів.

По-перше, гурт на платівці зазвучав «важче». «Але це не означає, що ми пішли шляхом важкого року. Просто у дуже тяжкий для України час створились саме такі пісні», — говорить Наталія. Іншим екпериментом стало створення гуртом першого та єдиного у програмі каверу. «Ми зробили кавер-версію пісні Leszek Żukowski польського гурту COMA. Вірші «На кордоні зла» написані 20 лютого та відображають події революційного Майдану в Києві в той час», — розповіли учасники гурту «СонЦе».

Нову платівку можна почути на «Молодому радіо».

Також пісні платівки «ПЛАЧ» доступні онлайн вКонтакті.

© Рок.Киев

 
ПУБЛИКАЦИИ
СонЦе: Ми за те, щоб люди отримували в рівних пропорціях різну музику
ИНТЕРВЬЮ
СонЦе: Ми за те, щоб люди отримували в рівних пропорціях різну музику
03.10.2014

СонЦе – це мікс напрямків та стилів, в якому ясно вчувається рок, фолк, деяких – джаз, інколи блюз, інколи hard, але все те, що створює група, можна назвати просто «сонячною музикою». Про альбом на вірші Кобзаря, про жорсткіше звучання і про власну місію в вітчизняному музичному просторі засновники гурту

Группа «СонЦе» выступила на выставке «Этносезоны 2009»
НОВОСТИ
Группа «СонЦе» выступила на выставке «Этносезоны 2009»
22.12.2009

19 декабря киевская фолк-рок-группа «СонЦе» представила часовое концертное выступление в рамках шоу-программы «Этносезоны 2009» - специализированной выставки.

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Говерла
Говерла
2013
альбом
слушать · рецензия
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
НОВОСТИ
Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
13.07.2022

Сергей Михалок и группа Ляпис Трубецкой презентовали новый сингл и видеоклип на песню Воїни світла на украинском языке. Перевод песни сделал украинский поэт, активист и волонтер Сергей Жадан