К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Dруга Ріка - Metanoia. Part 1

19.08.2012 · СправкаDруга Ріка - Metanoia. Part 1

Після довгих чотирьох років «Друга ріка» нарешті порадувала своїх фанатів новим студійним  альбомом, і зараз після досить успішного «Моди» музиканти явили світу першу частину анонсованої дилогії -  «Metanoia. Part 1».

Шостий за рахунком студійний альбом «Другої ріки» був випущений влітку цього року. Практично всі пісні в офіційному трек листі, були відіграні на різних фестивалях, на деякі з них відзнято кліпи. Тож нової студійної роботи поціновувачі музики дійсно чекали з нетерпінням.

Відкриває альбом легке, я б навіть сказав – космічне, «Intro». Після нього ж відразу йде запальна і драйвова «Світ на різних берегах». Присутня на диску ще й інша версія цієї пісні, яка більш відома слухачам – з турецькими рокерами «Mor Ve Otesi». Але, особисто мені, більше до вподоби саме «одиночний» варіант. В ньому більше викладено притаманної «Другій ріці» філософії.

На наступну «Пробач (Все мине)» нещодавно було представлено кліп. Вона одна з небагатьох на платівці, яку можна назвати притаманною класичному саунду гурту. Бо вже «Hello My Friend» різниться хоча б тим, що є російськомовною. До цього російськомовних треків на альбомах хлопці не представляли.

«Тільки любов». Після перших акордів сумніви щодо того, що «Друга ріка» стала іншою (ліричнішою, більш філософською, дорослішою) розвиваються повністю. Широкий і об'ємний звук, чарівна мелодія та гарний текст додають пісні фантастичний і легкий відтінок, на тлі якого будь-які зайві думки відходять вмить пропадають.

Ну, а «Ти зі мною (Я здаюсь)» є чи не найпершою піснею з нового альбому, яка була представлена. Пісня була «народжена» учасниками «Другої Ріки» ще в 2010-му на одній із репетицій і є музичним закликом до вірності в любові.

Трохи пізніше – 30 квітня 2011 року відбулась і всеукраїнська прем’єра наступної за нумерацією в плейлисті пісні - «Незнайомка», яка відразу впевнено стала справжнім хітом.

Наступна ж композиція «Temademo» - інструментальна. Тут «Друга ріка» дала змогу слухачу зануритися у якийсь магічний світ. На мій погляд, тут «Другій ріці» не можна вішати ярликів стилю. Та й взагалі здається, що немає «рок-групи Друга ріка», є просто «Друга ріка».

Пісню «Метро» взагалі можна назвати соціальною. Адже вона про те, що ми не самі в цьому світі, а усмішка може долати будь-які мури та негаразди. «Ти в метро не один, посміхнись тому, хто засмутивсь».

Відзначимо ще й англомовну версію «Hello My Friend».

Як вже було сказано на початку, новий альбом буде складатися з двох частин. Покищо в наявності є тільки перша. Вона складається з пісень, які були записані протягом останніх років. А от у другу частину «Метаної» увійдуть абсолютно нові пісні гурту, робота над якими ще триває.

Стосовно незвичної назви… Вона невипадкова. «Метанойя», в перекладі з грецької, означає «переосмислення». Переосмислення творчості, життєвих поглядів і принципів, які змінюються під впливом бурхливої річки під назвою життя. І назвавши новий альбом «Метанойя» «Друга ріка» наче натякає, що будь-яких суперечок можна уникнути, якщо знайти злагоду з собою.

Придбати альбом можна в музичних крамницях, а в Інтернеті – наприклад, тут: http://nashformat.ua/

 
Треклист:
 
1. Intro
2. Світ на різних берегах
3. Пробач (Все мине)
4. Hello my friend (рус)
5. Тільки любов
6. Ти зі мною (Я здаюсь!)
7. Незнайомка
8. Темаdemo
 
Бонус:
9. Hello my friend (eng)
10. Метро
11. Світ на різних берегах/ Hersey Yolunda (Друга Ріка & Mor Ve Otesi)
 
Dруга Ріка
Metanoia. Part 1.
2012
Lavina Music
Автор:
© Рок.Киев

 
ПУБЛИКАЦИИ
Друга Ріка потужно презентували новий альбом в Stereo Plaza
ФОТО
Друга Ріка потужно презентували новий альбом в Stereo Plaza
10.12.2014

Якщо ви хотіли отримати максимум позитивних емоцій, купу вражень та насолодитися справжньою українською рок-музикою, вам варто було завітати в київський клуб «Stereo Plaza» 6 грудня, адже саме там гурт Друга Ріка презентував свій новий альбом SUPERNATION

Друга Ріка - Best 1999-2009
СПРАВКА
Друга Ріка - Best 1999-2009
12.07.2009

Збірка з двох дисків, де зафіксовано найкращі аудіо-хіти та переможні відео кліпи, підсумовує перші десять років творчого життя.

РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов