К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

вКонтактні П'ятиновини #2-3

10.06.2011 · НовостивКонтактні П'ятиновини #2-3

Я не просто так згадав про гравців руками на гітарі. Зустрічайте pipedream - інструментальний проект Ясногородського Андрія (Dumb Surgeon). Відомий російський гітарист Сергій Табачников, вперше почувши pipedream, спитав, - «У Сатриани вышел новый альбом?». Варто додати, що віртуозна гітарна гра тісно поєднана з легкими танцювальними ритмами. Рекомендую ознайомитись! Почніть з Picture If You Will.

Незалежний лейбл ІншаМузика анонсував ІншаМузика Festival - масштабний фест на честь 5-ти свого річчя. У фесті приймуть участь відомі альтернативні гурти України, більшість з яких тісно співпрацює з винуватцем свята. Наразі заявлено вже 6 гуртів-учасників - Анна, МегамасС, ...и Друг Мой Грузовик, @Traktor, Stoned Jesus та Sun Eclipse. Всього команд буде 20, тож чекаємо на нову інформацію. Детальніше про дійство за цим посиланням.

Для поціновувачів музики сучасної, незвичної, важкої, пропоную каву. JONCOFY на лінії! Ось що пишуть музиканти про себе: «Стремительно, словно желто-красные бока трамваев, рассекая плотные слои жира над извилистыми полушариями мозга, который давно лишился кресла, и лишь по привычке называется головным - весёлые словно воланчик бадминтона с ядерным зарядом и кровавые как детский самокат, смеясь наждачными щеками, несёмся мы к тебе, наш слушатель». Ви просто забов’язані зацінити творіння цієї банди. Бонус трек з майбутнього ЕР, наприклад.

Гурт Тінь Сонця підтвердив свою участь у фестивалі Трипільське Коло. Детальніше про одну з найбільших етно-подій України ви можете дізнатись за цим посиланням.

Дет-індастріал гурт Ungrace пише матеріал до другого альбому. Хлопці обіцяют мінімум 10 композицій в стилі «безкомпромісний удар по вухам». Наразі точна дата релізу невідома. Паралельно вокаліст ангрейсів Евген IoWa Міщенко прийняв участь у записі одного з треків альбому Pain Shreds гурту Moria. Тож чекаємо релізів!

На дворі літо - пора фестивалів на повітрі. Тож не пропустіть свій шанс відірватись на повну, пожити в палатці, три дні митись з пластикової пляшки і обов’язково відвідайте мінімум б один з них. Про літні фестивалі України - у наступному випуску вКонтактних П’ятиновин. Будьте вКурсі з нами!

Сашко Гончаров
(c) rock.kiev.ua


 
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
АНОНСЫ
Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
09.09.2020

19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности