К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Бумбокс представляє кліп «Холода.нет»

26.10.2010 · Новости

Сьогодні відбулась всеукраїнська прем'єра нового відео гурту БУМБОКС на пісню «Холода.нет». Ексклюзивно, тільки на каналі Lavina Music в YouTube Ви зможете побачити нову відеороботу колективу!

http://www.youtube.com/user/Lavinamusic

Відео на пісню «Холода.нет» група Бумбокс відзняла в оновленому складі. До Андрія Хливнюка, Мусі і Валика приєдналися бас-гітарист Денис Левченко та ударник Олександр «Люсик» Люлякін.

Традиційно роботу над відео, довірили Володимиру Якименко, який зняв для Бумбокса кліпи «Eva», «та4то», «Полiна», «Літній дощ».

Володимир Якименко, режисер: «Це кліп-настрій, який викличе у глядача гарні почуття, оптимізм. Це наш четвертий спільний проект. На цей раз кліп буде зовсім іншим».

Кліп був знятий в Києві, в одній зі студій столиці. Простий сюжет, де п'ятеро чоловіків грають на музичних інструментах прикрасить дуже якісна комп'ютерна графіка. У підсумку, від інтер'єру, в якому проходили зйомки, в кадрі не залишиться нічого. За задумом Володимира Якименко музиканти з'являться перед глядачем в іншому вимірі.

Андрій Хливнюк, лідер групи Бумбокс: «Це пісня - абстракція, вона про любов ... Пісня не стільки про те, як чудово втекти на деякий час в теплі краї, вона про те, що кожен з нас може створити ці «теплі краї» для коханої людини прямо тут і зараз».


 
ПУБЛИКАЦИИ
Бумбокс - відео «Колишня»
НОВОСТИ
Бумбокс - відео «Колишня»
07.03.2017

«Колишня» - це не тільки розмова о третій годині ночі з тишею по ту сторону телефонної слухавки. Це ще і риторика на тему жіночої краси в тому вигляді, в якому її сприймає сучасна культура. У світі худих і молодих, відомих і не дуже, щось пішло не так

Бумбокс розповіли про максі-сингл та концертий тур «Люди»
ИНТЕРВЬЮ
Бумбокс розповіли про максі-сингл та концертий тур «Люди»
19.03.2016

Максі-сингл «Люди» – другий сингл в історії Бумбокса. Це перший запис Бумбокса, в якому гурт грає в новому складі – до знайомої всім «п'ятірки» приєднався талановитий піаніст Павло Литвиненко. Другого квітня, з концерту в київському Палаці Спорту, почнеться концертний тур Бумбокса – «Люди», який охопить 14 міст України

«Бумбокс. 10 років» в київському Палаці Спорту
ФОТО
«Бумбокс. 10 років» в київському Палаці Спорту
04.03.2015

28 лютого в рамках туру «Бумбокс. 10 років» в київському Палаці Спорту з аншлагом пройшов концерт гурту «Бумбокс». Команда готувалась до цього сольного виходу давно і ґрунтовно. Публіка зі свого боку готувалась не менш старанно - всі квитки було продано. В Палаці Спорту зібралось дясять тисяч меломанів

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Всё включено
Всё включено
2010
альбом
рецензия
Імперії впадутьКЛИП
Імперії впадуть · 2021
2 млн просмотров
Рок-н-ролКЛИП
Рок-н-рол · 2016
1 млн просмотров
ЛюдиКЛИП
Люди · 2015
22 млн просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВОСТИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвийские рок- и метал-группы и другие представители индустрии выражают свою поддержку народу Украины в это непростое время!