К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Бумбокс представляє кліп «Холода.нет»

26.10.2010 · Новости

Сьогодні відбулась всеукраїнська прем'єра нового відео гурту БУМБОКС на пісню «Холода.нет». Ексклюзивно, тільки на каналі Lavina Music в YouTube Ви зможете побачити нову відеороботу колективу!

http://www.youtube.com/user/Lavinamusic

Відео на пісню «Холода.нет» група Бумбокс відзняла в оновленому складі. До Андрія Хливнюка, Мусі і Валика приєдналися бас-гітарист Денис Левченко та ударник Олександр «Люсик» Люлякін.

Традиційно роботу над відео, довірили Володимиру Якименко, який зняв для Бумбокса кліпи «Eva», «та4то», «Полiна», «Літній дощ».

Володимир Якименко, режисер: «Це кліп-настрій, який викличе у глядача гарні почуття, оптимізм. Це наш четвертий спільний проект. На цей раз кліп буде зовсім іншим».

Кліп був знятий в Києві, в одній зі студій столиці. Простий сюжет, де п'ятеро чоловіків грають на музичних інструментах прикрасить дуже якісна комп'ютерна графіка. У підсумку, від інтер'єру, в якому проходили зйомки, в кадрі не залишиться нічого. За задумом Володимира Якименко музиканти з'являться перед глядачем в іншому вимірі.

Андрій Хливнюк, лідер групи Бумбокс: «Це пісня - абстракція, вона про любов ... Пісня не стільки про те, як чудово втекти на деякий час в теплі краї, вона про те, що кожен з нас може створити ці «теплі краї» для коханої людини прямо тут і зараз».


 
ПУБЛИКАЦИИ
Бумбокс - відео «Колишня»
НОВОСТИ
Бумбокс - відео «Колишня»
07.03.2017

«Колишня» - це не тільки розмова о третій годині ночі з тишею по ту сторону телефонної слухавки. Це ще і риторика на тему жіночої краси в тому вигляді, в якому її сприймає сучасна культура. У світі худих і молодих, відомих і не дуже, щось пішло не так

Бумбокс розповіли про максі-сингл та концертий тур «Люди»
ИНТЕРВЬЮ
Бумбокс розповіли про максі-сингл та концертий тур «Люди»
19.03.2016

Максі-сингл «Люди» – другий сингл в історії Бумбокса. Це перший запис Бумбокса, в якому гурт грає в новому складі – до знайомої всім «п'ятірки» приєднався талановитий піаніст Павло Литвиненко. Другого квітня, з концерту в київському Палаці Спорту, почнеться концертний тур Бумбокса – «Люди», який охопить 14 міст України

«Бумбокс. 10 років» в київському Палаці Спорту
ФОТО
«Бумбокс. 10 років» в київському Палаці Спорту
04.03.2015

28 лютого в рамках туру «Бумбокс. 10 років» в київському Палаці Спорту з аншлагом пройшов концерт гурту «Бумбокс». Команда готувалась до цього сольного виходу давно і ґрунтовно. Публіка зі свого боку готувалась не менш старанно - всі квитки було продано. В Палаці Спорту зібралось дясять тисяч меломанів

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Всё включено
Всё включено
2010
альбом
рецензия
Імперії впадутьКЛИП
Імперії впадуть · 2021
3 млн просмотров
Рок-н-ролКЛИП
Рок-н-рол · 2016
1 млн просмотров
ЛюдиКЛИП
Люди · 2015
30 млн просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов