К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

«Кому вниз»: новий альбом у новому році

30.12.2009 · Новости«Кому вниз»: новий альбом у новому році

За словами менеджера «Кому вниз» та бас-гітариста гурту Сергія Степаненка, нині робота йде повним ходом. «У мене вже давно є бажання знову поринути в творчість. Відчуваю, що воно існує в усіх музикантів «Кому Вниз». Ми вже трохи відпочили від творчості і свідомо хочемо знову творити. Бо вже накопичилася достатня кількість інформації. «Кому вниз», - це не просто «давай пісню зробимо», це - генетична музична інформатика, яка передається через акорди. Зараз є фізичні і практичні умови стосовно сучасної репетиційної бази», - пояснює Степаненко.

Базу створено

Попри те, що музиканти довго не працювали, вони накопичували розуміння стосовно саунду, каже Степаненко. Зокрема неабияка увагу приділяється тому, як «Кому вниз» має звучати, - в запису і на сцені. Під ці потреби і пристосовано їхню нову репетиційну базу. «Були напрацювання стосовно якоїсь комп’ютерної технології обробки звуку, його бачення, поєднання з класичними інструментами, які ми використовували раніше. Ця дуже непомітна праця», - каже Степаненко.

Музиканти ще дотепер не вирішили, як, власне, видаватимуть диск. Чи буде це один аудіо-альбом, або аудіо-відео-звіт, каже гітарист «Кому вниз» В’ячеслав Малюгін: «Зараз маємо ідею видати відео концерту у Львові. Звук ми вже зробили. А також випустити те, що останнім часом виходило у збірках, але не в альбомах. Таких пісень у нас налічується 9-10. Також треба працювати над новим матеріалом. Декілька пісень вже музично прописані. Треба тільки покласти текст».

Три чи один розширений, але обов’язково з «Лірою»

А от Сергій Степаненко плекає інші, більш далекосяжні плани. «Може це не буде три альбоми, а один розширений альбом. Може, він складатиметься з двох дисків, на яких буде знаходитися музична інформація за певний період, за останні 12 років. Думаю, будемо видавати колекцією. Хочу зробити певний підсумок творчості за 21рік. Видати колекцію з п’яти альбомів плюс цей останній. Тобто створити повноцінний колекційний звіт», каже Степаненко.

Як би не сталося, тобто попри те, в якому форматі хлопці видаватимуть диск або диски, знаковою піснею цього релізу стане композиція «Ліра», яка увійшла до багатьох збірок, каже Сергій Степаненко. «Думаю, що «Ліру» будемо грати до кінця своєї творчості. Вона дійсно зроблена потужно і завжди буде актуальною, бо в її текст вкладено загальну українську генетичну філософію. «Ліра» виходила до збірки, виданої у Німеччині, вийшла у збірці «Европейська готика», в збірці «Радіо Україна». Це етапна пісня нового альбому. Те, що її добре знають, має призвести до того, що більш уваги буде й до нового альбому», - переконаний Степаненко.

Різна публіка і де виступати

Останнім часом на концерти «Кому вниз» приходить досить різнопланова, навіть різнобарвна публіка, наприклад готи і скінхеди? Останніх напевно приваблює наголо голена, як в багатьох з них, голова лідера «Кому вниз» Андрія Середи. Але Андрій себе до голених наголо не зараховує. «Мій син казав, що я не схожий на скіна. В мене очі не ті. Всі ці зовнішні прояви коли ти молодий, допомагають набути відчуття якогось власного індивідуального поводження в суспільстві. З часом це стає нормою. І бідними є ті люди, які не розширюють свій світогляд,і сприймають людей за їхньою зовнішністю. Тоді треба всіх цих смішних ламаїстів на Тибеті теж притрусити до «нациків». Адже вони всі лисі», - порівнює Середа.

Останніми роками «Кому вниз» не дуже часто виступають наживо. Чому? У Андрія Середи є таке пояснення: «Скільки акцій відбувається в Україні на загал, щоб виступати дуже часто? По селах їздити? Ні! Бо вся структура, яка існує в Україні, це структура поп-музики. Це всілякі «фабрики» та «проекти». Просто гідних фестивалів замало. Якщо один-два пропустиш, це означає, що пропустив один-два роки. Тому відносно того, що відбувається в Україні, ми виступаємо нормально», переконаний лідер «Кому вниз».

Середа зі своїм сюрпризом

Зараз Андрій Середа також працює над суміснім проектом з лідером гурту «Вій» Дмитром Добрим-Вечором. Що за проект? Допоки це залишається новорічним сюрпризом. А точніше сюрпризом, який має здивувати шанувальників українського року у новому році.

Автор: Олександр Павлов
Редактор: Леся Юрченко
Deutsche Welle

 
ПУБЛИКАЦИИ
Андрій Середа з «Кому вниз»: про спів німецькою і німецький «гітарний драйв»
ИНТЕРВЬЮ
Андрій Середа з «Кому вниз»: про спів німецькою і німецький «гітарний драйв»
13.09.2007

Шанувальники українського гурту «Кому вниз» вже дуже довго чекають на появу нового альбому. У розмові з «Німецькою хвилею» лідер «Кому вниз» Андрій Середа запевнив, що нині музиканти працюють над новинкою, але й повідомив, що вже незабаром вийде компакт-сингл, серед пісень якого є одна пісня німецькою мовою.

Кому ВниZ – начало начал
ИНТЕРВЬЮ
Кому ВниZ – начало начал
09.07.2007

Эксклюзивное интервью продюсера группы Сергея Степаненко спец. кору рок-газеты «Премьера» (Херсон).

Андрій Середа: Попса — це просто заробіток, який прикривають примітивною музикою
ИНТЕРВЬЮ
Андрій Середа: Попса — це просто заробіток, який прикривають примітивною музикою
18.01.2006

І за допомогою цього людей просто дурять, стверджуючи, що це теж музика.І за допомогою цього людей просто дурять, стверджуючи, що це теж музика.

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
IDEM
IDEM
2345
альбом
слушать
Live !FESTrepublic
Live !FESTrepublic
2018
альбом
слушать · рецензия
4
4
2014
альбом
слушать · рецензия
Ab ovo usque ad mala
Ab ovo usque ad mala
2007
альбом
слушать
Марш артилеріїКЛИП
Марш артилерії · 2022
17 тис. просмотров
Нестор (присвячено Азову)LIVE
Tustanen pskademaКЛИП
Tustanen pskadema · 2021
22 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов