К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Моноліт йде напролом

24.12.2009 · НовостиМоноліт йде напролом

Якщо поєднати зварені «в круту» пафосні яйця від Мановару, пограбувати склад піротехніки Рамштайну, дружити з творчістю Білої Вежі і мати вдома відеокамеру, то можна зняти кліп. Доведенням даного факту є новий кліп гурту Моноліт на пісню Напролом.

Концепція сюжету дуже нагадує відео Manowar - Warriors Of The World United. Хіба що ланцюгів зі стелі не звисає, і іскри від бензоли не летять. Хлопці хуліганять у приміщенні спаленого ворожими супостатами Будинку Культури та Мистецтв імені Невідомого Металіста, намагаючись спалити його повторно. Кількість вогненебезпечних матеріалів у кліпі наближається до запасу столичної автозаправки за тиждень. Дивно, що Рамштайн досі не замовляє у студії «25й кадр» свої кліпи.

Особливо порадував образ пекельного мегапафосу вокаліста. Костя Гордійчук як завжди чудово показав об’єм шарів справжнього металіста, від чого посмішка не сходила з мого обличчя до кінця перегляду. А от інші учасники колективу вели себе скромніше, хоча теж дуже «тру»: і патлами махали, і пози приймали героїчні. Мітал, однако!

Серед явних недоліків відео є тільки дуже і дуже стрибаюча камера. Все інше радує око ідейністю при обмеженому бюджеті, кліп веселить на повну. Приємного перегляду!

П.С. The can’t stop us, let them try! For Heavy Metal we will DIE! By my hand…

 
 
                 Спеціально для rock.kiev.ua

 
ПУБЛИКАЦИИ
Монолит: «Верьте в свою мечту!»
ИНТЕРВЬЮ
Монолит: «Верьте в свою мечту!»
07.09.2012

Мы пообщались с вокалистом довольно известной не только в Украине группы «Монолит» из Шостки Константином Гордейчуком. Этот коллектив сумел за сравнительно небольшой промежуток времени занять свою нишу в музыкальной культуре страны. Тяжелая интересная музыка, не лишены смысла, не банальные тексты, делают из музыкантов – асов своего дела

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Ласковый яд P. S.
Ласковый яд P. S.
2012
сингл
слушать
Тайный знак
Тайный знак
2012
альбом
рецензия
Жити, а не існувати
Жити, а не існувати
2010
альбом
слушать
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВОСТИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвийские рок- и метал-группы и другие представители индустрии выражают свою поддержку народу Украины в это непростое время!