К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Гайдамаки з Voo Voo презентують спільний проект

01.09.2009 · НовостиГайдамаки з Voo Voo презентують спільний проект

11 вересня на фестивалі Джаз Коктебель вперше в Україні відбудеться спільний концерт гурту ГАЙДАМАКИ та велетнів польської інтелектуальної музики – гурту Voo Voo.

Спільний альбом проекту «Voo Voo ї Haydamaky», що вийшов у Польщі цього літа тиражем у 10 000, був проданий за два тижні і крокує до звання «золотого». Пісня «Вийшла молода» з альбому визнана кращою піснею літа Національного радіо Польщі, посівши місце в п’ятірці лідерів. Саме цей альбом після низки успішних виступів Польщею буде презентовано в Криму феєричним концертом «три в одному», поєднавш сольні програми ГАЙДАМАКІВ і Voo Voo та виконання спільно створених пісень.

Vоо Vоо – це легендарний польський гурт, власник найпрестижніших музичних нагород та 30-ти повноцінних альбомів, включаючи музику до фільмів і театральних вистав, десятків проектів з видатними митцями усіх сторін світу від Азії до Південної Америки та Африки: Польщі, Болгарії, Сенегалу, Куби, Росії, Монголії, народними ансамблями, смичковими квартетами, камерними та симфонічними оркестрами. Лідер гурту Войціех Ваглєвські є кумиром не одного покоління найвибагливіших меломанів, як Борис Грєбєнщиков та Петро Мамонов в Росії. Саме за його ініціативою було створено спільний проект з ГАЙДАМАКАМИ – живе шоу та альбом «Voo Voo ї Haydamaky». Оригінальна платівка у вигляді тримовної книжки, видана найбільшим польським медійним концерном «Аgora», була презентована у Варшаві на урочистому святкуванні ювілею компанії, що відвідали численні vip-персони і топові журналісти. За медійного сприяння «Аgora» досі триває концертний тур  на підтримку альбому.

Особливої атмосфери презентації проекту«Voo Voo ї Haydamaky» в Україні надасть окрема реальність самого фестивалю Джаз Коктебель – наймасштабнішого open-air джазу України та Росії, фестивального бренду, що всьоме збирає 30000 прихильників та 130 яскравих музикантів з Великобританії, Польщі, Росії та України. Сьогодні Джаз Коктебель – це потужний рух на противагу всезагальній стандартності, сірості на нав’язливості комерційної «попси», це відмінний смак, культурне спілкування, атмосфера свободи, драйву, актуальної та ексклюзивної музики. Незабутній чотириденний концерт та презентацію нового проекту ГАЙДАМАКІВ буде відзнято для показу на Першому національному телеканалі, на території фестивалю буде поширено ще не виданий в Україні альбом проекту.


 
ПУБЛИКАЦИИ
Інтелектуальна Етно-система «Гайдамаки»: Орієнтація на місцевості Євросоюзу
ИНТЕРВЬЮ
Інтелектуальна Етно-система «Гайдамаки»: Орієнтація на місцевості Євросоюзу
26.02.2009

На початок 2009-го року Гайдамаки відвідали Сербії, а точніше – містечка Кустендорф, яке виникло на місці колишньої лижної бази, засновник якого – всесвітньо відомий режисер і музикант Емір Кустуріца. Паралельно хлопці завершили у Варшаві запис і зведення своєї частини матеріалу для спільного альбому з легендою польської рок-сцени – групою WOO WOO. Ми вирішили поспілкуватися з бас-гітаристом Володимиром Шерстю ком напередодні відїзду групи у черговий плановий гастрольний тур.

Атака «Гайдамаков»
ИНТЕРВЬЮ
Атака «Гайдамаков»
15.02.2008

В последние годы «Гайдамаки» стали постоянными гостями в Западной Европе, где уже завоевали немало поклонников. Очередное турне связано с выпуском нового альбома «Гайдамаков» под названием «Кобзарь», который будет продаваться как в Германии, так и по всей Европе. Перед гастролями наш корреспондент поговорил с вокалистом и главным «гайдамакой» Александром Яромолой.

Олександр Ярмола: «Кобзар був українським блюзменом!»
ИНТЕРВЬЮ
Олександр Ярмола: «Кобзар був українським блюзменом!»
04.02.2008

Незабаром вийде новий альбом українського гурту або, як вони себе називають, «інтелектуальної етносистеми» «Гайдамаки». Реліз диску «Кобзар» буде супруводжуватися гастролями по Європі.

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
УкрОп
УкрОп
2015
альбом
слушать
Кобзар
Кобзар
2008
альбом
рецензия
Ukraine Calling
Ukraine Calling
2006
альбом
слушать
Гайдамаки
Гайдамаки
2000
альбом
слушать
Не ходи за мною...КЛИП
Не ходи за мною... · 2017
102 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
АНОНСЫ
Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
09.09.2020

19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности