К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Рок проти вбивства тварин

14.05.2009 · АнонсыРок проти вбивства тварин

В часи, коли київська влада економить кошти на тваринах та почала їх труїти, столицею прокотилась хвиля громадських протестів, організованих захисниками тварин – членами та волонтерами громадських організацій , студентами та просто власниками загиблих улюбленців. Тепер за справу беруться і рок-музиканти.

Ініційований порталом Фа-дієз, за підтримкою телеканалу А1, на початку червня в одному з київських клубів відбудеться рок-концерт, де поєднаються зовсім різні за напрямком київські рок-гурти та зіграють гості з Австраліі Asleep in the Park, які вже втретє відвідають Україну та навіть підлаштували цього разу графік свого щорічного європєйського туру, щоб взяти участь у цьому заході.

«Рівень цивілізованості країни в очах світової спільноти визначається не в останню чергу відношенням влади та суспільства до проблеми бездомних тварин» – стверджують завзяті тваринолюбці та учасники концерту легендарний український басист Олександр Піпа (гурт «Атрактор») та співробітник одного з українських телеканалів Блер Шерідан з британсько-канадського гурту «C-Men», до складу якого також входить екс-барабанщик відомого британського гурту «The Ukrainians». «Ми дуже раді нагоді висловити свою позицію та зробити щось корисне саме у такій неформальній атмосфері» - кажуть музиканти.

Дивлячись на ситуацію, яка зараз склалась, така акція навряд чи стане одноразовою, до того ж все більше музикантів також виявляють бажання брати участь у наступних заходах.

4 червня будь хто, небайдужий до долі котів та собак на вулицях, має змогу прийти та зробити свій внесок. Або просто відвідати цікавий концерт.

Київ, арт-клуб Бочка Хмільна (вул. Богдана Хмельницького 3б/1, м.Театральна). 4 червня 18:00. Вхід – 40 грн.

У КОНЦЕРТІ ПРИЙМУТЬ УЧАСТЬ:

Asleep in the park (Мельбурн) The C-MEN (Лідс-Монреаль-Київ) @TRAKTOR (Київ) STINX (Київ) X-Позери (Киів) Vivienne Mort (Киів)

Пресс-служба


 
ПУБЛИКАЦИИ
«@traktor»: менше лірики, більше «чортівщинки»
ИНТЕРВЬЮ
«@traktor»: менше лірики, більше «чортівщинки»
23.07.2010

Публіка любить Олександра Піпу не лише за екзотичну панківську зовнішність. Музика колишнього бас-гітариста гуртів «ВВ» та «Борщ», а нині учасника проекту «@traktor» приваблює своєю «чортівщинкою»

Трактор Щастя!
ИНТЕРВЬЮ
Трактор Щастя!
10.11.2008

Якщо у нас в країні є музиканти, які користуються всенародною любов'ю, то завжди веселий і позитивний Сашко Піпа, безумовно, один із них. Його виступів у «Майдані» чекають з особливою радістю. Поки численні гості роззиралися довкола, пили пиво, слухали музику і знайомилися з нашими дівчатами, я трішки поспілкувалася з основними винуватцями дійства, а саме учасниками «@TRAKTORа» - Альоною та Сашком.

Олександр Піпа - кермує @Traktor у тур по Україні
ИНТЕРВЬЮ
Олександр Піпа - кермує @Traktor у тур по Україні
01.01.1970

Одразу після «від'їзду» вельмишановного гурту БОРЩ у «безстрокову творчу відпустку з приводу принципових творчіх непорозумінь», один з його засновників Сашко Піпа, не марнуючи часу, вирішив нарешті втілити у життя свої, як завжди, нестандартні творчі ідеї. Ось так, за кілька тижнів, і народився проект з дивною назвою @TRAKTOR.

ДОСЬЕ РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
НОВОСТИ
Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
02.05.2022

«Досить» – это гимн воинам, которые сейчас защищают украинскую землю и независимость от военной агрессии России