Таршис - відсвяткує своє семиріччя

08.04.2009 · Анонсы

Захід за назвою «7 років ROCK'у» збере найближчих друзів групи, кожний з яких виконає одну з пісень групи «Таршис», а також порадує публіку своїми хітами:

група «Нумер 482» проспіває «Следи за моим дыханьем», «АнтитілА» - «Мне бы летать», «Чорнобривці» - регги-версію пісні «Безответная»,  «Диверсанти» - «Улетай», «Море Хуана» - «Иди на свет».

Ізюминкою вечора стануть кілька дуетів: «Таршис» feat. Кузьма Скрябін - «Люди как корабли/Люди як кораблі» (на двух языках одновременно),  «Таршис» feat. Серго Чантурія – пісня «Тебя Накололи», «Таршис» feat. Наталя Гордієнко («superDIVKA») – «Суперзвезда».

І, звичайно ж, друзі-музиканти будуть не тільки на сцені - поздоровити групу «Таршис» прийдуть «Братья Карамазовы», «Грин Грей», «С.К.А.Й.», Ірина Білик, Марія Бурмака та багато інших.

Збірне інтерв’ю учасників концерту «7 років ROCK’у»:

Кузьма Скрябін, гурт «Скрябін»:

Ну, по-перше, Борчик - то взагалі  один із чуваків в українській музиці, яких я поважаю якнайбільше. По-друге, його група «Таршис» почалася з нього і клавішніка Кості Сухоносова, який зараз грає в групі «Скрябін». Саме Костік тоді запропонував йому пограти разом. Коли ми робили триб'ютну платівку «Через чужі окуляри», то Борчик зробив російськомовний переклад нашої пісні «Люди як кораблі», а Костік, який тоді вже грав у «Скрябіні», допоміг чувакам з клавішними звуками: «вдягнув» таршисівську версію «Кораблів» у свої «фірмові» синтезатори. От саме цю пісню ми на святі «Таршиса» і заспіваємо разом з Борчиком, і, ясноє дєло, з Костіком.

Серго Чантурія:

Я почув пісню «Тебя накололи» на одному з клубних концертів «Таршиса». «Зачепило» те, що вона закликає вірити вічним цінностям, а не «вестися» на сумнівні ідеали «гламура». Плюс сама музика – такий мікс рока і диско – виходить дуже драйвова і водночас танцювальна суміш. Буду дуже радий заграти її разом із хлопцями на вечірці, присвяченій Дню народження групи. 

Віталій Кириченко, гурт «Нумер 482»:

Нас із Борисом познайомив спільний друг Анатолій Вексклярский. И з тих пір в нас зав’язались  теплі стосунки. Боря – потужна творча одиниця, а група «ТАРШИС» драйвовий колектив добрих приятелів та любителів живої музики. Як на мене,  пісня «Следи за моим дыханьем» точно  відображає моє суб’єктивне бачення чоловічої лірики й оголення почуттів справжнього поета. Вітаю «ТАРШИС»-бенд  з кругленькою датою та бажаю потужного руху вперед.

Тарас Тополя, гурт «Антитіла»:
Для мене в піснях важлива не лише музика, а й смислове наповнення – я ціную розум та духовність у ліриці. Тому для мене незаперечними авторитетами є, приміром, Земфира та «ДДТ». Серед українских музыкантів прикладом глибокої лірики є творчість Бориса Таршиса. Крім того, його група – «Таршис» – складається з серьйозних професійних музикантів, і тому пісні Бориса звучать цікаво й драйвово. «Антитіла» будуть раді привітати групу «Таршис» із Днем народження та виконати пісню «Мне бы летать» - найбільш пронизливу з пісень Бориса, на наш погляд.

«Диверсанти»:

Гурт «Диверсанти» вирішив привітати Борю Таршиса та його однойменну групу бо нас єднає близьке худуожньо-естетичне спрямування наших колективів. «Диверсанти» завжди висловлювали величезну повагу до творчості «Таршиса» та людських рис фронтмена групи, відзначали його талант та харизму. Під час спільного виступу на відкритті серії вечірок «Кращі люди» у клубі «Docker’s АВС» в нас народилася ідея зробити кілька композицій разом. Ми завжди готові підтримати своєю участю акції, пов’язані з виступом групи «Таршис», і готові до співпраці з ним. У будь-якому прояві. 

«Чорнобривці»:

На Дні народження «Таршиса» гурт «Чорнобривці» виконає реггі-версію пісні «Безответная».  Цю композицію обрала нова вокалістка колектива на ім’я Наталка-Полтавка. Юну Наталку підкорила лірика пісні: тема кохання для неї є дуже близькою. Група «Чорнобривці» знана завдяки своїм обробкам відомих пісень у стилях реґґі, афро-латино та хіп-хоп. Наш репертуар складають не лише кавер-версії традиційних українських пісень, а й оригінальні афро-латино композиції английскою та африканськими мовами, а також кавер-версії популярних пісень Боба Марлі, Афріка Симона та інших виконавців. Отже з російськомовним хітом «Безответная» ми безумовно упораємось, та, більше того, сподіваємося, що характерне африканське виконання надасть пісні новий присмак, і гості заходу зможуть відчути її по-новому.

Наталья Гордиенко, «superDivka»:

Запитання «чому?» недоречне: пісня називаеться «Суперзвезда», моя група зветься «superDivka». Іншого вибору й бути не могло! Наскільки я знаю, пісня ще не видавалась, тому широкому загалу практично невідома. Хотілося б навіть, якщо все вдасться, не просто зробити кавер, а заграти її разом із хлопцями з «Таршиса».

«Море Хуана»:

Група «Море Хуана» поки що більш відома як кавер-колектив. І саме тому святковий концерт, що складається з пісень групи «Таршис» у виконанні дружніх колективів, просто не міг відбутися без нашої участі! З творчіствю «Таршиса» ми познайомилися під час спільних виступів. Коли постало питання з вибором композиції, ми зупинилися на пісні «Иди на свет» – вона близка нам і музично, і за духом, що присутній в ліриці. Сподіваємося, що й іменинникам, і глядачам сподобається наш музичний подарунок.

Таршис

 
ПУБЛИКАЦИИ
С днем рожденья, Таршис-который-поет-песни!
ИНТЕРВЬЮ
С днем рожденья, Таршис-который-поет-песни!
26.06.2012

Мы публикуем третью часть нашего интервью с Борисом Таршисом — опять о музыке, а также о работе, молодых группах и немного о спорте. В виду того, что именно сегодня у нашего героя день рожденья, мы сопровождаем этот материал бурными овациями и самыми искренними пожеланиями крепчайшего здоровья и мощнейшего вдохновения

Интервью с Борисом Таршисом. Часть первая: герой и время
ИНТЕРВЬЮ
Интервью с Борисом Таршисом. Часть первая: герой и время
25.06.2012

У него много песен и много хороших друзей. Вот эти самые хорошие друзья не только придумали для пока еще 38-летнего музыканта празднование 50-летия, но и вытащили с утра пораньше поговорить на диктофон. Первая чашка кофе — и мы начинаем. Разговор выстраивается сам собой, с размышлений о возрасте, музыке, времени и месте нашего героя во всем этом

Таршис: «Не хочу «прилизывать» действительность!»
ИНТЕРВЬЮ
Таршис: «Не хочу «прилизывать» действительность!»
18.02.2005

В коллекции видеоработ группы «ТАРШИС» появился новый клип на песню «Следи за моим дыханьем». Песню, в свою очередь, можно будет услышать на дебютном альбоме группы, который планируется выпустить в самое ближайшее время.

ДОСЬЕ РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
НОВОСТИ
Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
02.05.2022

«Досить» – это гимн воинам, которые сейчас защищают украинскую землю и независимость от военной агрессии России